Zrecenzowano: 13 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Przed wizytą czytaliśmy inne opinie i mieliśmy mieszane uczucia ale cieszymy się, że zdecydowaliśmy się na to miejsce. Obiekt obecnie jest częściowo remontowany ale robione jest to w sposób nie utrudniający pobyt. Część pokoi jest już po remoncie. My dostaliśmy pokój odnowiony, czysty, pachnący- z super łazienką, nowymi meblami itp. Gości z innych pokoi nie było słychać, nikt nikomu nie przeszkadzał. Basen czysty z podgrzewaną wodą, są też sauny. Jedzenie smaczne, spory wybór. Dla nas było to miejsce wypadowe do zwiedzania W-wy. Na wlocie do miasta jest bezpłatny parking P+R, gdzie zostawialiśmy auto i przesiadaliśmy się do komunikacji miejskiej.

Dziękujemy, N1468ZIannaa
Zrecenzowano: 18 czerwca 2019

Basen super, duży, sauny fajne. Jedzenie bardzo dobre, różnorodne, pokoje czyste, ale nie za duże i brak klimatyzacji. Jedyny minus to brak windy. Cena jednak adekwatna do oferty hotelu. Okolica spokojna, cicha.
Obsługa bardzo miła i pomocna - zapomnieliśmy ważnej rzeczy z pokoju i bez problemu odesłana została kurierem.

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, Bogdan P
Zrecenzowano: 5 maja 2019

Wyjazd rodzinny 2+2 jak najbardziej udany. Od samego wejścia widać ciekawie urządzone wnętrza. Pokoje czyściutkie, wyposażone w TV, sprzęt do parzenia herbaty, klimatyzację, lampkę nocną, bezpłatne wi-fi. Codziennie w standardzie wymiana ręczników oraz uzupełniany zapas butelkowanej wody. Na parterze znajdziemy restaurację oraz lobby bar również ciekawej aranżacji, gdzie miło można spędzić wieczory. Hotel dysponuje basenem, jacuzzi oraz sauną z nieograniczonym dostępem dla gości. Kuchnia wyśmienita, śniadania w formie bufetu z bardzo obfitym wyborem. Ciekawa, spokojna okolica do spacerowania wśród lasów, a zarazem 10 minut do Warszawy.
Ocena bdb, jeden punkt odejmuje za standard łazienek gdzie widać już eksploatacje i wymagają remontu.

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, PaulinaW2483
Zrecenzowano: 25 kwietnia 2019

Hotel czysty, niestety brak windy. Lobby i recepcja odnowione, nowoczesne, ciekawie umeblowane. Centrum SPA bez zastrzeżeń - przyjemna temperatura wody w basenie, bez tłoku i z nieskrępowaną atmosferą. Pokoje - mieliśmy suita rodzinnego, 4-osobowego, czyli 2 połączone pokoje dla dziecka i rodziców, więc wielkościowo ok, meble ok, brak lodówki, w pokoju czajnik, kawa, herbata.
Jedzenie smaczne, śniadania super - różnorodnie, wystarczająco ilościowo, ładnie podane, sprawna obsługa. Kolacje - totalna porażka, bo cóż z tego, że smacznie, kiedy codziennie brakowało dań, musieliśmy czekać na uzupełnianie czymś innym, dziecka się niecierpliwiło, my denerwowaliśmy. Szkoda, bo oprócz tych kolacji, reszta była w porządku. Ogólnie polecam jako miejsce wypadowe do zwiedzania i wycieczek.

Termin pobytu: kwiecień 2019
Dziękujemy, KATARZYNA1971
Zrecenzowano: 25 lutego 2019

Hotel zapewne tak często eksploatowany , że nie ma kiedy go wyremontować. Mnóstwo imprez powoduje ,że jego zużycie sięga już granic przyzwoitości. Woła o odświeżenie !!!
Dobra kuchnia, wielka restauracja , porządne sale konferencyjne i fatalne pokoje.

Termin pobytu: luty 2019
  • Typ podróży: Podróż służbowa