Sobieszewo

“Najlepsza ryba w Sobieszewie”
Tawerna Delfin — recenzja

Tawerna Delfin
Nr 3 wśród 7 Restauracje (Sobieszewo)
Zrecenzowano 4 września 2019

Tawernę Delfin odwiedziliśmy kilkakrotnie podczas naszego pobytu w Sobieszewie. Podczas pierwszej wizyty zamówiliśmy karmazyna z patelni, który okazał się strzałem w 10. Miłym akcentem było duże zainteresowanie ze strony szefa tawerny i zachęcenie do ponownej wizyty. Kolejnego dnia na posiłek przyszliśmy ponownie do Delfina. Szef na powitanie nalał po kieliszku swojskiej nalewki i zaproponował miętusa z patelni (nie ma go w karcie). Ryba okazała się wyśmienita. Na plus zaliczam także to, iż chyba jako jedyni w Sobieszewie, mają lane piwo z browaru Amber. Z tych powodów jeszcze kilka razy jedliśmy tam różne dania (nie tylko rybne), i nie będę czarował, że wszystkie były wyśmienite, ale żadne nie było nie dobre. Dla przykładu: zupa rybna w mojej ocenie była słaba, mało esencjonalna, a pływające w rosołku kawałki ryb nie robią na mnie wrażenia. Ogólna ocena dobra, choć może być lepiej. Ale, nie zmienia to faktu, że jest to wg nas najlepsza tawerna w Sobieszewie.

Dziękujemy, bastus1972

Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie wyśmienita rybka polecam okonia bardzo miła obsługa ogółem miejsce godne polecenia

Dziękujemy, DamianG1563
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

W Sobieszewie nie ma zbyt wielu możliwości, a że w Tawernie było sporo gości uznaliśmy to za dobry omen. Jedzenie może nie było najgorsze, ale jest to po prostu zwykła smażalnia i nie należy się spodziewać żadnych uniesień. Tawerna reklamuje się jako firma rodzinna i tak w istocie jest. Pytanie kto czy ktoś nad tym panuje. Chaos jaki panował z zamówieniami był dramatyczny. Pani przyjmująca zamówienia zdecydowanie powinna zmienić nastawienie do klienta bez wydawania zbędnych rad i opinii. Obsługi również zbyt mało jak na tak duży lokal i szczyt sezonu. Jak to mówią na bezrybiu i rak ryba! Raczej nie odwiedzę ponownie tego miejsca.

Dziękujemy, SilesianGirl
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Smaczne jedzenie, świeże, dobrze przygotowane! Przemiła obsługa :) Świetne miejsce na rodzinną kolację.

Dziękujemy, Ethea
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pomidorowa dobra
Pierogi niestety nieświeże
Sałatka przeciętna
Makaron z Łososiem niezły gdyby nie rozgotowany makaron nie do końca odsączony

Dziękujemy, piotrl602

Tawerna Delfin — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Tawerna Delfin? Podziel się wrażeniami!