“Obiady przez 5 dni pobytu”
Tawerna pod Żaglami — recenzja

Tawerna pod Żaglami
Nr 4 wśród 7 Restauracje (Sobieszewo)

Pyszne jedzenie, miła atmosfera, pomocna obsługa i właściciele. Przez 5 z przyjemnością przychodziliśmy na obiady. Na psy czeka miska z wodą. Jedzenie bardzo, ale to bardzo smaczne.. pierogi z owocami, lub mięsem, ryby do wyboru... naprawdę polecam. Obiekt czynny cały rok. Każde danie bardzo dobre... pyszne surówki.

2  Dziękujemy, Olga K

Zrecenzowano 4 września 2019

Smaczne miejsce na mapie Sobieszewa. Miła i szybka obsługa, ładny i schludny wystrój w połączeniu z dobrą kuchnią, dają naprawdę dobry efekt. Polecono nam danie z halibuta i okazało się bardzo smaczne, a ryba została doskonale przyrządzona. Tawerna ta, jest również przyjazna dzieciom. W sezonie nie jest łatwo złapać tam miejsce, ale polecam próbować, bo warto.

1  Dziękujemy, bastus1972
Zrecenzowano 27 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Trafiliśmy z żoną przypadkiem, ale nie żałujemy! Niezbyt długi czas oczekiwania mimo dość zapełnionego ogródka. Przepyszne i delikatne ryby - dorsz i sola, solidne porcje i niewygórowane ceny. Sama restauracja też przyjemna dla oka, czysta. Polecamy i jeśli będzie jeszcze kiedyś okazja to na pewno tam wrócimy!

2  Dziękujemy, grzegorz_581
Zrecenzowano 17 lipca 2019

Z rodziną zamówilismy różne dania obiadowe rybka pierwsza klasa bardzo pyszna tak jak i pozostałe dania polecam wszystkim odwiedzających smaczne obiady

1  Dziękujemy, Natalia_9140
Zrecenzowano 11 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

dobry dorsz i zestaw dzieciecy. Mila obsluga i dobra organizacja. Mozemy polecic z czystym sumieniem

1  Dziękujemy, kararzynap

Tawerna pod Żaglami — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie

Sobieszewo, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Tawerna pod Żaglami? Podziel się wrażeniami!