“Super widok”
Palac Zegrzynski — recenzja

Palac Zegrzynski
Nr 1 wśród 3 Restauracje (Zegrze)
Kuchnie: Polska, Ukraińska
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Ktoś to już napisał, więc podzielam opinię...to miejsce ratuje położenie. W okolicy, to najlepszy widok. Wzniesienie, woda, zieleń i cisza. Idealne miejsce na romantyczny spacer - w sumie o każdej porze roku.
Kuchnia nie powala na kolana.
Cena za to...i owszem.
Po kilku wyprawach w porze obiadowej, od teraz wpadamy tam tylko na spacer. Czasem na kawę.
Warto odwiedzić.

Dziękujemy, L_Rayden

Zrecenzowano 5 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Nakarmić można jedynie oczy niesamowitym położeniem miejsca. Urokliwe widoki.
Co do jedzenia to sprawa wygląda dużo gorzej- ceny wysokie a porcje małe. Ewidentnie kuchnia bez polotu. Brakuje smaku.
Aby cokolwiek zamówić trzeba samemu się zgłosić, ponieważ w innym razie jest się niezauważalnym dla obsługi.

Mam nadzieje, ze się poprawi!

Dziękujemy, E3239MKkatarzynak
Zrecenzowano 2 października 2018 z urządzeń przenośnych

Nie polecam ponieważ po 20 minutach nikt nie podszedł z obsługi. Potem po zjedzeniu brudne talerze stały przy nas 30 minut. Nie zdążyliśmy wypić kawy. Kelner nami nie zainteresowany. Jedzenie drogie i małe porcje, za to smaczne. Nie polecam jako całość.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, D624IRadamp
Zrecenzowano 18 sierpnia 2018

Miejsce urocze na spacer, romantyczne i spokojne pobycie razem. Niestety kuchnia jest niezwykle słaba, wielka szkoda, takie miejsce aż prosi żeby biesiadować, a nie ma nic wartego zjedzenia. Byliśmy tam kilka razy, ale niestety już nie mamy ochoty jeździć tam tylko na chwile miłego widoku. Kucharz nie potrafi usmażyć schabowego, placki jadłam tam dwa lata temu przepyszne z łososiem, i od tamtej pory nędza kulinarna. Szkoda!

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, 525jola
Zrecenzowano 21 maja 2018

Jak dla mnie wszystko na plus, obsługa, otoczenie, jedzenie - wyborne. Ceny do zniesienia, porcje akurat

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, KasiaK4438

Palac Zegrzynski — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Nieporęt, Gmina Nieporęt

Byłeś(-aś) w Palac Zegrzynski? Podziel się wrażeniami!