Zrecenzowano: 22 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Pieknie polozony hotel ze wspaniala restauracja i pysznymi daniami.Bardzo dobre wina.Pokoje urzadzone stylowo.Mila obsluga, bylem sam w hotelu i odpalili mi kominek do posiedzenia przy winku.Internet szybki,wspaniale widoki z duzego ogrodu.

Termin pobytu: styczeń 2019
Typ podróży: Podróż w pojedynkę
29  Dziękujemy, marcin717
Zrecenzowano: 30 września 2018 z urządzeń przenośnych

Polecam super spokojne miejsce na chwilę relaksu w ciszy i spokoju. Trochę długo czekaliśmy na menu ale poszedłem sam i poprosiłem to od tej pory wszystko było w porządku. Bardzo dobre pielmieni i makaron tagiatelle. Wszystko świeże i smaczne. Atutem jest ze siedzisz na zewnątrz na trawniku w słońcu w ciszy i spokoju z widokiem na zalew.

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, D624IRadamp
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Karina S, Kierownik sprzedaży, Pałac ZegrzyńskiOdpowiedź udzielona 3 stycznia 2019

Szanowny Panie Adamie, dziękuję za krótką recenzję i wysoką ocenę. Zapraszam do odwiedzenia Pałacu Zegrzyńskiego w niedalekiej przyszłości. Będzie nam niezwykle miło powitać Pana po raz kolejny. Pozdrawiam, Karina Sosińska Specjalista ds. Sprzedaży i Marketingu

Zrecenzowano: 14 września 2018

Miejsce kameralne, pięknie położone. Blisko Warszawy, ale mimo tego b. cicho i spokojnie. Pokój czysty i zadbany, internet działał bez zarzutu (byłam w hotelu dwukrotnie). Jedzenie smaczne, ale mam wrażenie, że pogorszyło się od połowy kwietnia gdy byłam w tym miejscu po raz pierwszy. Ostatni wyjazd: w trakcie śniadania nikt nie dbał o to, że skończyło się ciemne pieczywo albo że półmiski są puste. Jeśli hotel zadba o jakość śniadań to miejsce godne polecenia.

Termin pobytu: wrzesień 2018
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, AnnaSwawa
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Karina S, Kierownik sprzedaży, Pałac ZegrzyńskiOdpowiedź udzielona 16 września 2018

Szanowna Pani Anno, dziękuję za poświęcony czas i zamieszczenie komentarza na temat pobytu. Cieszę się, że uznanie zdobyła nasza kameralność, jedzenie standard pokoju oraz położenie obiektu. Z przykrością odnotowałam jednak, że nie spełniliśmy wszystkich Pani oczekiwań odnośnie śniadań. Staramy się podnosić jakość świadczonych usług na bieżaco więc tym bardziej dziekujemy za opinię. Zapraszamy ponownie. Serdecznie pozdrawiam Karina Sosińska Specjalista ds. Sprzedaży i Marketingu

Zrecenzowano: 1 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Jedzenie pozostawia dużo do życzenia. Cena nieadekwatna do warunków.
Śniadanie ubogie. Wędliny wysuszone, niedobre, jakby zwietrzałe. Twarożek konsystencji śmietany. Oprócz pomidora, zielonego ogórka i sałaty (wszystko na osobnych talerzach/miskach w plastrach) niedoprawionych w żaden sposób do smaku, nie było żadnych innych warzyw sezonowych, choćby rzodkiewki czy szczypiorku. Owoców sezonowych brak, mimo że jest to pełnia sezonu na czereśnie i truskawki czy też arbuzy (czerwiec)ani żadnych owoców, nawet zwykłych jabłek czy winogron, ananasów, pomarańczy. W innych hotelach, w jadalniach i holach powystawiane były w holu i jadalni kosze z jabłkami, poczęstunek z ciasteczek własnego wypieku (hotel Afrodyta, Las i woda).
"Las i woda" ma również pałacowy wystrój pokoi, ale w pokojach 2os.z podwójnym łóżkiem byly wygodne fotele, sofa, tv, duża szafa. W łazience kosmetyki (2 komplety). W Pałacu Zegrzyńskim w apartamencie- jest zaledwie jedna mała szafa z dwiema półkami na ubrania, zepsutymi sejfem i jednym 50cm relingiem. Telewizor zawieszono w malutkim przedpokoju (tzw.salonie), gdzie do siedzenia przygotowano nie fotele, a jedną mala, zaledwie dwuosobowa, drewnianą, obitą atlasem ławkę, z twardym niewygodnym oparciem. Dwie szklanki służą, zdaniem obsługi, dwum osobom do picia wody i do mycia zębów. Brak dużego lustra. Jest jedno małe, w którym można się przejrzeć od ramion w górę. Za oknem rozpozciera się widok na zaplecze pałacu i... baraki tuż za ogrodzeniem. Przez całą dobę ciszę i śpiew ptaków zagłusza instalacja do podlewania zieleni. Głuchej ciszy można zaznac po zamknięciu okien. Brak jednak klimatyzacji, ale na szczęście grube mury trzymają chłód. Ogród przy pałacu zadbany, bliżej Zalewu chaszcze, śmieci.
Można wypożyczyć rowery (10zl/h).Na cały obiekt są 3 sztuki.
Zarezerwowałam dzień wcześniej na przyjazd 2 rowery. Na miejscu okazało się, że rowerów jednak nie ma (g.15:00). Byl upał, więc poczekaliśmy do 18.00,choć Pani w repcji prosiła poczekać godzinę, to na pewno wrócą. Pojechaliśmy w końcu samochodem na plażę w Serocku. Pieszo nie ma stąd dojścia do żadnej plaży. Pani w recepcji o 19.00 wykonała 5s połączenie, ktorego nie zdążyłam odebrać, twierdząc przy tym, że "wydzwaniała" do nas, aby poinformować, że rowery już są... Z hotelu Narvil, Warszawianka czy Mila- można dojść przepięknymi ścieżkami do
plaży miejskiej w Serocku czy choćby piaszczystego molo przy zejściu z Narvil'u. Obsługa nie pomocna, sztucznie miła. Widoki z ogrodu przed pałacem nie rekompensują kiepskiego jedzenia i wyposażenia pokoi. Zraszacze porozstawiane wszędzie znacznie ograniczają miejsca do wypoczynku.

Termin pobytu: czerwiec 2018
Dziękujemy, Agnieszka P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Karina S, Kierownik sprzedaży, Pałac ZegrzyńskiOdpowiedź udzielona 7 sierpnia 2018

Szanowna Pani Agnieszko, przykro mi, że nie spełniliśmy Pani oczekiwań. Zależy nam bardzo, aby każdy Gość wyjeżdżający z Pałacu Zegrzyńskiego miał miłe wspomnienia i chciał do nas wracać. Opisana sytuacja odnośnie śniadań nie jest u nas standardem, wręccz przeciwnie jestesmy bardzo chwaleni za jakość śniadań i możliwość wyboru. Przepraszam za wszelkie niedogodności z jakimi się Pani spotkała. Instalacja do podlewania na naszym terenie zielonym jest obowiązkowa żeby utrzymać ogród i zieleń trway na odowiednim poziomie, dbamy o naszą roślinność aby zapewnić Państu jak najkorzystniejsze warunki wizualne. Posiadamy tylko 3 rowery ponieważ Pałac jest małym, kameralnym miejscem i mamy tylko 15 pokoi więc liczba jest adekwatna do potrzeb naszych gości. Mimo wszystko mam nadzieję, że zechce odwiedzić nas Pani ponownie. Z poważaniem, Karina Sosińska, Specjalista ds. Sprzedaży i Marketingu

Zrecenzowano: 21 maja 2018

Idealne miejsce na spokojny weekend. Niby blisko do miasta, ale zupełnie inny klimat. Wspaniała kuchnia, miła obsługa, czyste pokoje, piękne otoczenie (chociaż tylko to najbliższe). Na dłuższą metę jednak nie ma co robić. Dużo pozostawia do życzenia także brzeg Zalewu - totalnie olany i zaniedbany. Gdy to się poprawi na pewno jeszcze tam wrócę. Nawet imprezy okolicznościowe, które odbywały się równocześnie z naszym pobytem za bardzo nie przeszkadzały.

Termin pobytu: maj 2018
1  Dziękujemy, KasiaK4438

Szanowna Pani Katarzyno, dziękuję za krótką recenzję i wysoką ocenę. Zapraszam do odwiedzenia Pałacu Zegrzyńskiego w niedalekiej przyszłości. Będzie nam niezwykle miło powitać Panią po raz kolejny. Pozdrawiam, Karina Sosińska Specjalista ds. Sprzedaży i Marketingu