“Zorganizowany wyjazd z przyjaciółmi dla 25 osób”
Zajazd Przy Kominku — recenzja

Zajazd Przy Kominku

Z wielką przyjemnością wystawiam najwyższą ocenę dla 'Zajazdu Przy Kominku'. Wyjazd organizowany był dla 25 osobowej grupy przyjaciół. Wkład pracy, przygotowanie potraw i atmosfera jaka panowała (świetna obsługa kelnerska)- przekroczyły pozytywnie moje oczekiwania. Świetne piwo lokalne, genialny jesiotr w bakaliach i schab po myśliwsku! Polecam z całego serca! :)

Dziękujemy, KamilZurekGdansk

Zrecenzowano 8 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo ladnie polozony lokal z dosyc dobrym jedzeniem.Wielkim atutem jest wystrój i okolica oraz swietne piwa regionalne.Miejsce warte odwiedzenia.

Termin wizyty: kwiecień 2019
102  Dziękujemy, marcin717
Zrecenzowano 6 lipca 2019

Wędrując w poszukiwaniu lokalu gastronomicznego na obiad dla 4 osobowej rodziny zawitaliśmy dwukrotnie do Zajazdu Przy Kominku w miejscowości Głęboczek. Pierwsza wizyta pozostawiła nieciekawe odczucia smakowe, ale nie jestem osoba która po pierwszej wizycie skreśla lokal - bo moze byc ze coś tylko mi nie smakuje, dałam wiec sobie i rodzinie szanse na poprawkę oceny Zajazdu. Niestety druga wizyta pogłębiła moje złe wrażenia.. zamówiłam polędwiczki w sosie śmietanowo- grzybowym z surówkami i ćwiartkami ziemniaków - danie nie tanie Ok 34 zł - fakt polędwiczki miękkie nie trzeba było używać noża, ale - bez smaku, sos nie smakował śmietanowo raczej wyglądał jak klej, a grzyby nie doprawione .... bardzo zwracam uwagę na surówki i tu znowu rozczarowanie .... surówka to starte warzywa nijak nie doprawione. Bardzo szkoda, danie z dużym potencjałem - nie doprawione odpowiednio smakuje jak mdłe flaki. Szkoda bo lokal wyglada klimatycznie, obsługa także pozostawia wiele do życzenia - notorycznie pomylone - zapisywane przecież - zamówienia ! Niestety trzeciejbpróby nie będzie, szkoda kasy oraz czasu....nie polecam.

Dziękujemy, madziola1
Zrecenzowano 17 grudnia 2018

Trafiliśmy tam przypadkiem podczas podróżny. Zarówno wygląd zewnętrzny, jak i samo wnętrze w klimacie regionalnym zachęcają do skorzystania z zajazdu. Ładny świąteczny wystrój dopełnia palący się na środku kominek. Jesiotr smażony przepyszny - POLECAM. Ceny umiarkowane. W zajeździe można również kupić regionalne produkty.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, peregrineML
Zrecenzowano 11 listopada 2018

Duży wybór ryb słodkowodnych, potrawy przyrządzane ze świeżych ryb (sandacz, pstrąg, sum, jesiotr) można zakupić ryby wędzone. W menu dostępne też potrawy z mięs oraz pierogi. Smacznie i niedrogo

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, olarysz

Zajazd Przy Kominku — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Nowe Miasto Lubawskie, Warmińsko-Mazurskie

Brodnica, Kujawsko-Pomorskie
Górzno, Kujawsko-Pomorskie

Brodnica, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Zajazd Przy Kominku? Podziel się wrażeniami!