Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pobyt w tym ośrodku to zawsze pełen relaks, ładowanie akumulatorów - polecam zmęczonym codziennym rytmem pracy. Wspaniała obsługa , życzliwi ludzie - miejsce dla Wszystkich : rodzin z dziećmi , starszych czy narzeczonych. Przepiękny krajobraz okolicy, cisza i obcowanie z przyrodą

Dziękujemy, AsiaZZZ
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Marketing_Gleboczek, Kierownik recepcji, Gleboczek Vine Resort and SpaOdpowiedź udzielona 6 września 2019

Pani Asiu, bardzo dziękujemy za czas poświęcony na podzielenie się wrażeniami z pobytu w Głęboczku. Cieszymy się, że czas spędzony w naszym hotelu był udany. Już teraz zapraszamy do nas ponownie. Serdecznie pozdrawiam, Małgorzata Kamińska, Manager Recepcji

Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Cudowny weekend z 3 dzieci prawdziwy chilout , a do tego pyszne jedzenie ,super obsługa . Polecamy każdemu kto chce sie oderwać od zgielku i przenieść w świat natury i prawdziwego relaksu . Godne polecenia SPA

Wskazówka dotycząca pokoi: wiejska chata
Dziękujemy, adamfalkowski25
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Marketing_Gleboczek, Kierownik recepcji, Gleboczek Vine Resort and SpaOdpowiedź udzielona 27 sierpnia 2019

Panie Adamie, bardzo dziękujemy za rekomendację. Cieszymy się, że pobyt w naszym hotelu należał do udanych. Już teraz zapraszamy ponownie do Głęboczek Vine Resort&SPA! Pozdrawiam serdecznie, Małgorzata Sieradzka, Manager Recepcji

Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Cudowne miejsce na leniuchowanie, doskonała kuchnia, piękne widoki, idealne miejsce na weekend. Mieliśmy doskonałą pogodę, ale gdyby padało też pewnie byłoby uroczo. To miejsce ma klimat! Gorąco polecam!

Dziękujemy, Monika B
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Marketing_Gleboczek, Kierownik recepcji, Gleboczek Vine Resort and SpaOdpowiedź udzielona 26 sierpnia 2019

Pani Moniko, bardzo dziękujemy za czas poświęcony na podzielenie się wrażeniami z pobytu w Głęboczku i przyznanie nam najwyższej oceny. Cieszymy się, że lokalizacja hotelu i jakość menu w restauracji spełniły Pani oczekiwania. Mamy nadzieję, że w przyszłości ponownie będziemy mogli gościć Panią w naszym hotelu. Serdecznie pozdrawiam, Małgorzata Sieradzka, Manger Recepcji

Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Super położony i bardzo zadbany obiekt. Jedzenie wyśmienite i różnorodne. Dodatkowym atutem jest bardzo przyjazna i miła obsługa. Można się zrelaksować i miło spędzić czas. Wiele atrakcji, więc każdy coś znajdzie dla siebie.

Dziękujemy, Adam S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Marketing_Gleboczek, Kierownik recepcji, Gleboczek Vine Resort and SpaOdpowiedź udzielona 25 sierpnia 2019

Szanowny Panie Adamie, bardzo dziękujemy za czas poświęcony na podzielenie się wrażeniami z pobytu w Głęboczku i wystawienie nam tak wysokiej oceny. Cieszymy się, że pobyt w naszym hotelu w 100% spełnił Pana oczekiwania. Zapraszamy ponownie do Głęboczek Vine Resort&SPA, z pozdrowieniami, Małgorzata Sieradzka, Manager Recepcji

Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

Wszystko na wysokim poziomie.Aparatament cudowny z pięknym widokiem.Okolica zadbana.Kuchnia smaczna.Trudno do czegokolwiek się przyczepić.Polecam szczerze jako miejsce na wypad weekndowy lub dłuższy !!!!

Dziękujemy, MarasMielcarski

Szanowni Państwo, dziękujemy za rekomendację. Z radością przeczytaliśmy, że lokalizacja hotelu, standard pokoi i jakość usług gastronomicznych zostały przez Państwa ocenione pozytywnie. Będzie nam miło jeśli w przyszłości ponownie wybiorą Państwo Głęboczek Vine Resort&SPA. Pozdrawiam serdecznie, Małgorzata Sieradzka, Manager Recepcji