Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Super położony i bardzo zadbany obiekt. Jedzenie wyśmienite i różnorodne. Dodatkowym atutem jest bardzo przyjazna i miła obsługa. Można się zrelaksować i miło spędzić czas. Wiele atrakcji, więc każdy coś znajdzie dla siebie.

Dziękujemy, Adam S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Marketing_Gleboczek, Kierownik recepcji, Gleboczek Vine Resort and SpaOdpowiedź udzielona 25 sierpnia 2019

Szanowny Panie Adamie, bardzo dziękujemy za czas poświęcony na podzielenie się wrażeniami z pobytu w Głęboczku i wystawienie nam tak wysokiej oceny. Cieszymy się, że pobyt w naszym hotelu w 100% spełnił Pana oczekiwania. Zapraszamy ponownie do Głęboczek Vine Resort&SPA, z pozdrowieniami, Małgorzata Sieradzka, Manager Recepcji

Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

Wszystko na wysokim poziomie.Aparatament cudowny z pięknym widokiem.Okolica zadbana.Kuchnia smaczna.Trudno do czegokolwiek się przyczepić.Polecam szczerze jako miejsce na wypad weekndowy lub dłuższy !!!!

Dziękujemy, MarasMielcarski

Szanowni Państwo, dziękujemy za rekomendację. Z radością przeczytaliśmy, że lokalizacja hotelu, standard pokoi i jakość usług gastronomicznych zostały przez Państwa ocenione pozytywnie. Będzie nam miło jeśli w przyszłości ponownie wybiorą Państwo Głęboczek Vine Resort&SPA. Pozdrawiam serdecznie, Małgorzata Sieradzka, Manager Recepcji

Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

Tytuł mówi wszystko. To był nasz trzeci pobyt i juz mamy rezerwacje na przyszle wakacje. To jest miejsce dla nas idealne. Cisza, spokój, przepiękne widoki a cała infrastruktura hotelowa na najwyższym poziomie. Obsługa idealna, na wysokim poziomie a jednocześnie ciepła i przyjacielska. Czlowiek nie czuje sie w takim hotelu jak kolejny anonimowy klient. Bardzo fajne miejsce dla osób z psami - jest mnóstwo przestrzeni na spacery, a w samym hotelu obsługa bardzo przyjaźnie patrzy na czworonogi - pies nie jest skazany na siedzenie w pokoju, większość przestrzeni hotelowej jest dostępna dla psów (oprócz spa i restauracji)
Miejsce przesiąkniete jest ciszą, spokojem i relaksem, można zwolnić na chwile i odpocząć w cudownej scenerii, będąc zaopiekowanym przez obsługe hotelu.
Brawo.

Dziękujemy, 893izabelai
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Marketing_Gleboczek, Kierownik recepcji, Gleboczek Vine Resort and SpaOdpowiedź udzielona 18 sierpnia 2019

Szanowna Pani, bardzo dziękujemy za rekomendację. Z radością przeczytaliśmy, że pobyt w Głęboczku spełnił Państwa oczekiwania pod każdym względem. Dziękujemy za docenienie jakości obsługi. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, by nasi Gości byli zadowoleni z pobytu w Głęboczku. Zapraszamy do nas ponownie! Serdecznie pozdrawiam, Małgorzata Sieradzka, Manager Recepcji

Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019

Hotel położony na wzgórzu w bardzo cichym miejscu. Smaczne posiłki, na śniadaniu można było wypić sok z jabłek wyciśnięty w wyciskarki wolnoobrotowej. Basen na świeżym powietrzu, drugi basen kryty ze strefą saun.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokój wygodny dla rodziny z 2 dzieci
Dziękujemy, Kasia_kmp

Szanowna Pani, bardzo dziękujemy za podzielenie się opinią po pobycie w Głęboczek Vine Resort&SPA. Cieszymy się, że czas spędzony w naszym hotelu należał do udanych, a nowe udogodnienia wprowadzone dla naszych Gości zyskały Pani uznanie. Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy ponownie do Głęboczka, miejsca, w którym cisza raduje, Małgorzata Sieradzka, Manager Recepcji

Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019

Cudowne widoki, spokój, wspaniała kuchnia, doskonałe zabiegi, przemiła obsługa. Do tego naprawdę dobre polskie białe wino. Wspaniała odskocznia od codzienności. Więcej nie napiszę, bo wszystko co chciałam już napisałam ;)

Dziękujemy, urszulaikinga

Szanowna Pani, dziękujemy za podzielenie się wrażeniami z pobytu w Głęboczek Vine Resort&SPA. Z radością przeczytaliśmy, że jakość świadczonych przez nas usług spełniła Pani oczekiwania. Będzie nam miło jeśli w przyszłości ponownie wybierze Pani Głęboczek Vine Resort&SPA. Pozdrawiam serdecznie, Małgorzata Sieradzka, Manager Recepcji