Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019

Hotel przepięknie położony, dużo zieleni dookoła, piękne miejsca do spacerowania i odpoczynku. Szczególnie dla osób chcących oderwać się od codzienności. Pokoje stylowe, dosyć wygodne. Jedzenie w restauracji poprawne. Na minus obsługa, począwszy od recepcji a skończywszy na restauracji, obsługa bez uśmiechu, życzliwości podchodzi do gości. Wręcz sprawia wrażenie jakby goście im przeszkadzali. Przez co urok tego miejsca bardzo traci.

• Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Kropka_KK
Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019

Pierwszy raz byliśmy w tym hotelu 13 lat temu tuż po ślubie. Teraz powróciliśmy na wesele naszych przyjaciół i wspomnienia powróciły. Miejsce jest tak samo magiczne jak kiedyś. Cały obiekt utrzymany jest w sielskim, tradycyjnym stylu, więc jeśli ktoś oczekuje nowoczesności to się rozczaruje. My jednak taki styl uwielbiamy i za to właśnie kochamy to miejsce. Pokoje,restauracja i SPA rozrzucone są w kilku osobnych budynkach, co jest ciekawe, ale może być dużym minusem w okresie zimowym. Zabudowania otoczone są bujną i piękną roślinnością, a w pobliżu znajduje się malowniczy staw, gdzie można łowić ryby lub pływać kajakiem. W recepcji goście mają do dyspozycji darmowe rowery - idealne do wycieczek po okolicy (zachęcam!).
Pokoje są różnej wielkości i radzę się dowiedzieć dokładnie co rezerwujecie bo możecie się rozczarować. Tym razem mieliśmy maleńki pokój - razem z łazienką miał ok. 12m2. Naprawdę maleństwo. My byliśmy tylko dwie noce, więc nam wystarczył, ale nie wyobrażam sobie mieszkania w nim przy pobycie ok. tygodniowym. Nie było nawet miejsca na rozłożenie dużej walizki (my mieliśmy tylko małe lotnicze).
Niestety dużym minusem okazała się kuchnia. Do dzisiaj wspominamy menu sprzed 13 lat (chłodnik ze świeżych ogórków i jabłek posypany prażonymi migdałami czy kaczka z granatami - rewelacja!). Ewidentnie zmienił się kucharz, ponieważ obecny wybór potraw jest niestety marny i banalny :( Gdy przyjeżdżamy do hotelu to spodziewamy się zjeść coś innego niż w domu, a tymczasem w krótkiej karcie mamy: w daniach głównych - piersi z kurczaka, udko z kurczaka, kotlety mielone, pierogi, polędwiczki wieprzowe; w zupach: rosół, barszcz, krem z białych warzyw; w deserach: szarlotka, sernik i lody. Niby Ok, ale nic oryginalnego. Wszystko to większość Polaków doskonale zna i je na co dzień na obiad w domu. Brak kaczki, mazurskich ryb czy np. dziczyzny. Nie mówiąc już o jakiejś oryginalności. Brak również fajnych przystawek, które można zjeść na lunch czy kolację. Mamy wprawdzie tatar wołowy, ale jest tak wielki, że najedzą się nim trzy osoby. Tatar z pstrąga - potwornie słony - nie do powtórzenia. Jest wprawdzie deska serów lub deska wędlin, ale znajdują się w daniach obiadowych i kosztują 60 i 80 zł za talerz. Bez sensu :( Wiem że jesteśmy na polskiej wsi, ale można stworzyć potrawy, które będą oparte na tradycji, a jednocześnie ciekawe i oryginalne.
Mamy nadzieję, że właściciele wezmą sobie do serca uwagi o kuchni, bo wtedy z pewnością będziemy wracać!

Wskazówka dotycząca pokoi: Polecamy pokoje z widokiem na jezioro, ale trzeba pytać o te większe.
1  Dziękujemy, AnnaZiolek
Zrecenzowano: 5 sierpnia 2019

Przepiękne miejsce o bardzo dużym potencjale, jednak bardzo zaniedbane i bardzo źle zarządzane (prawdopodobni właściciele zostawili obiekt w rękach niewłaściwego człowieka). Obsługa, począwszy od recepcji, przez restaurację po ochroniarzy i konserwatorów sympatyczna i uprzejma, choć bardzo zmęczona i zastraszona (przez 4 dni naszego pobytu przez całą dobę były w pracy dokładnie te same osoby - tak, że zapraszam do obiektu PIP). Jednak nawet tak zaangażowany zespół nie nadrobi gburowatego Pana "Managera", którego jedyną funkcją w tym obiekcie jest windykacja. Goście hotelowi stanowią dla niego problem, powinni zapłacić i nie wychodzić z pokoju. Jakakolwiek próba nawiązania kontaktu w celu pozyskania informacji o np. godzinie wymeldowania czy serwowania śniadań, dostępności atrakcji lub zgłoszenie problemu jest absolutnie niemożliwe i naraża gości na stres, krzyk i bardzo niegrzeczne odzywki za strony Pana "Managera".
Kuchnia - mieliśmy okazję spróbować śniadań (jajecznica, jajka sadzone), tatara z ryby, polędwiczek z grzybami, tarty, carpaccio z buraków oraz pierogów z łubinem - wszystkie potrawy mono przesolone.
Dwie gwiazdki daję za obsługę i ogólne nasze pozytywne wrażenie dzięki rodzinie i przyjaciołom, z którymi spędziliśmy piękne chwile.

Wskazówka dotycząca pokoi: Niepełnosprawni i rodziny z małymi dziećmi nie będą miały łatwo.
1  Dziękujemy, Anetajsz
Zrecenzowano: 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Do Młynu trafiliśmy z okazji wesela znajomych. Miejsce przepiękne - otoczone zielenią, z dostępem do wody i wielu atrakcji. Niestety poza otoczeniem nic nie było takie, jak powinno...
Pokoje w odrestaurowanym pięknym budynku bardzo zimne. Stare drewno bardzo trzeszczy, uniemożliwia spokojny sen i wypoczynek.
Menadżer z kategorii "płacić i wypier..." - naburmuszony i opryskliwy. Krótka rozmowa z tym panem sprawiła, że już nigdy się tam nie pojawię.
Jedzenie średnie - do tego podczas uroczystości weselnej donoszone do sali z oddalonej o 150 m restauracji - przez to zimne. Wiązało się to także z bardzo długim oczekiwaniem na posiłek - obsługa musiała latać w tą i z powrotem z talerzami.
Brak zasilania awaryjnego w ośrodku, co w przypadku organizacji imprez dyskwalifikuje to miejsce.
Na szczęście dzięki ludziom impreza była udana. Sam pobyt odradzam. Nie polecam.

1  Dziękujemy, 627szczepans
Zrecenzowano: 28 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Piękne miejsce, cudowne ciche i zielone. Urzekające dróżkami zakątkami i przemyślaną spójna architektura. Bardzo mile dla dwóch osób. Pokoje czyste pachnące, dobry standard łazienkowy.
Niestety obsluga bardzo słaba, szczególnie w restauracji, jedzenie słabe zupełnie nieadekwatne do ceny pobytu. Śniadania bardzo marne, nieprzegotowane stoliki, mały wybór w bufecie, długi czas wyczekiwania na jakiekolwiek uzupełnienia. SPA może i świetne ale przy braku miejsc (czas oczekiwania conajmniej jeden dzień) nie do sprawdzenia przy krótkim pobycie. Rowery dostępne ale wymagają na starcie obsługi serwisowej, niektóre popsute, brak powietrza, rozkręcone elementy.
Niestety ocena ogólna słaba, i to bardziej ze względu na niski standard obsługi a nie miejsce czy same warunki, szkoda naprawdę szkoda takiego miejsca!!!

1  Dziękujemy, 981piotrw