Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019

Może zacznę od tego, że naprawdę nie jestem typem gościa oczekującego cuda. Ale hotel Gorzelanny to po prostu jakieś nieporozumienie. Zastanawiam się w ogóle kto wystawia pozytywne oceny temu kompleksowi? Chyba jedynie osoby lubiące alkohol.. Jak już zauważono przede mną - obiekt ma ogromne możliwości, które sa zwyczajnie zaprzepaszczane. Właściciele biorą dotacje na coraz to nowe atrakcje, po czym w ogóle o nie nie dbają. Brak jest tutak gospodarza i wszytsko leży. W hotelu spędziłem 3 dni z rodziną. Opcja all inclusive to jedynie przyneta na naiwniaków. Przyjeżdżając pierwszego dnia nie otrzyma się obiadu, ani nawet dostepu do snack baru bo ten jest po pierwszej dobie, A więc goście czekają do kolacji. Open bar niby dostepny od godz. 11, ale chcąc skorzystać otrzymuje się informacje, że soki, pepsi, etc sa dopiero od 12 (!!). Snac bar to paczka chipsów wsypana do salaterki i kruche ciastka. Co dziennie na śniadania i kolacje ta sama płyta. Moje dwie córki ostatniego zatruły się. Domyślam się, że jajkami, bo obydwie je jadły. Uwaga więc na potrawy, które zostają z dni poprzednich!!! Atrakcje byłyby fajne, gdyby nie to, że połowa nie działa. Dmuchany zamek to wylęgarnia bakterii, totalny syf, brud.. blee.. Jedynie park linowy i jego pracownicy zasługują na ogromną pochwałę. W basenie brudna woda. Nowy aquapark bardzo fajny, ale już podzielił los poprzedników. Najlepsza z atrakcji jaką jest zjeżdżalnia pontonowa posiada w dyspzycji 3 podwójne pontony. Po zapytaniu kierownika czy nie ma więcej odpowiada, że są przebite... To może warto byłoby mieć zapasowe?? Dokupić? W koncu oferujecie ludziom atrakcje!!! Aquapark oficjalnie otwierany ma być o 10, ale o 10 to dopiero przychodza ratownicy, którzy najpierw prowadzą prace konserwatorskie, a później nalewają wodę do zjeżdżalni. Obsługa twierdzi, że to normalne i tak powinno być. Próźno tłumaczyć, że jeśli coś jest czynne o danej godzinie to Klienci dokładnie o tej godzinie mogą wchodzić i korzystać. Na ich oczach nie powinno sie prowadzić prac konserwatorskich! Wieczorem już im się śpieszy bardziej bo o 17.30 ratownicy chowają już pontony. Pani w recepcji, oraz cała obsługa pracują chyba za karę. Zapłaciliśmy 7000 zł za pobyt 9 osób (troje dorosłych i 6 dzieci). To naprawdę niemało, aby zderzać się z takim dziadostwem . Nie dajcie się nabrać na zabiegi w spa w cenie. Masaż i peeling robi Ukrainka, którą kolejnego dnia widzieliśmy jak wyciera podłogę na basenie (szok!). Kręgielnia w pakiecie - ciągle się zacina. Takie pieniądze można naprawdę lepiej wydać.

Dziękujemy, adekada
Zrecenzowano: 16 sierpnia 2019

Wybrałam hotel Gorzelanny 4* bo znalazłam ciekawy pakiet all inclusive. Pierwsze wrażenie wspaniałe bo miejsce, okolica urokliwe, zastała nas tez piękna pogoda, uprzejmy pan parkingowy i całkiem miła pani w recepcji. Pokój tez niezły bo składał się z korytarza, dwóch pomieszczeń (sypialnia i dzienny) oraz łazienki. Pokój w ciągu 4 dni nie był sprzątany ani razu, mimo ze wywiesiliśmy karteczkę z prośba o sprzątanie bo mieliśmy pełny kosz (maleńki łazienkowy) - jak na 4 gwiazdki naprawdę słabo... ktoś zostawił brudne naczynia (pucharki po lodach, pokale po piwie) na hydrancie na korytarzu - pani sprzątająca zauważyła je dopiero po dwóch dniach. Drzwi od pokoju otwierały się bardzo ciężko, klamka latała, sufit się sypał, żyrandola w łazience brak, przy wejściu do łazienki uskok na który trzeba było uważać. Brak szafek nocnych, jedynie mała chłodziarka (potwornie głośna) służyła z szafkę nocna z jednej strony. W korytarzu urwana lampka, brak żarówki.
Jedzenie nie było zle ale jak na „all inclusive” i standard 4* to szału nie bylo. Pierwszego dnia był grill - pyszna kiełbasa i twarda jak podeszwa karkówka. Do tego zimny bufet. Stanowisko z kawa i herbatą tylko jedno, co powodowało „korki”. Kawy nie dało się pic (a naprawdę jestem osobą z zasady nienarzekającą), kwaśna okrutnie, co druga pozycja w ekspresie nie działała. Kręgle w ramach „all inclusive” ciagle się zawieszały wiec z godziny gry ok 20 minut zmarnowaliśmy na zawiechy systemu. A pani w barze w kręgielni wiecznie nieobecna wiec nawet nie było komu tego zgłosić. Basen wewnętrzny i jacuzzi nie najgorsze ale woda miała bardzo dziwny zapach - jakby połączenie chloru ze stęchlizną. Dodatkowo połamane plastikowe kratki wokół jacuzzi. Sauna całkiem przyjemna. Masaż w pakiecie to „mizianie” na wyścigi - pani ewidentnie się spieszyła i niczym nie przypominało to ani masażu relaksacyjnego ani leczniczego. Piwo bardzo dobre, to trzeba przyznać. Cola tez taka prawdziwa, nie podrabiana. Wino smaczne ale w brudnym kieliszku podane. W recepcji ciagle pusto bo sfrustrowane panie ganiają między dwoma budynkami. Atrakcje w parku rozrywki obsługiwane przez jedna osobę przez co brak możliwości korzystania z większości (bo jak pan instruktor był w np. parku linowym to reszta była zamknięta). Były jeszcze kajaki i rowerki wodne ale nie wzbudzały zaufania swoim stanem technicznym wiec nie próbowaliśmy.
Polecamy bardzo szlaki po górach opawskich - widoki piękne a górki niepozorne ale zmęczyć potrafią!

Dziękujemy, Magdalena O
Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019

Generalnie zamysł miejsca fajny, wykonanie przeciętne, ale hotel i cały otaczający park jest kompletnie zaniedbany. Pobyt Na pewno nie wart swej ceny. Bród, grzyb, planiy na łóżku, odpadający tyk z syfitu,. Trafił nam się pokój na poddaszu który w ogóle nie powinien być udostępniony...smród z kominów kuchennych. Mój 1.5 roczny syn ściągną na siebie szafkę nocna...1.5 roczne dziecko nie jest zbyt silne. Na prośbę wymianę żarówki dostaliśmy cała lampę stojąca i przedłużacz rozwinięty na podłodze całego pokoju. Po awanturze dostaliśmy inny pokój na parterze przy "restauracji". Równie brudny, ale było światło i wyposażenie nie odpadało od ścian. Jedzenie całkiem ok chodź mały wybór. Cały park wodny całkiem fajny ale woda zimna, bardzo zimna. Baseny wewnętrzne lepsze jednak kafle odpadają. Wszędzie bałagan i mnóstwo niedociągnięć. Właściciele powinni zrobić gruntowny remont i zmienić podejście do gości hotelu...położenie hotelu fajne..bezpośrednio przy szlakach górskich. Generalnie odradzamy!!!!

Dziękujemy, Agniechahaha
Zrecenzowano: 22 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Witam bardzo szczerze nie polecam gdyż opis który znajdował się w ofercie nie jest zgodny z prawdą. Trzeba uważać żeby dzieci jak i dorośli nie zrobili sobie krzywdy. Powodem są odpadające płytki gresowe ze ścian.place zabaw dla dzieci pozostawiają wiele do życzenia poprzez wystające wkręty i gwoździe oraz odpadające elementy drewnianych huśtawek. Obsługa ze wschodu bardzo nieprzyjemna. Open bar w opcji all inclusive o który trzeba było się prosić był zamykany przed czasem. Woda w aquaparku podobno miała być podgrzewana a w rzeczywistości miała 14 stopni Celsjusza. Po rozmowie z właścicielem który nie był przyjemnym typem chcąc reklamować pobyt powiedzial "to co widzimy się w sondzie" będąc w hotelu Carina a po przeciwnej stronie za jeziorkiem odbywały się wesela o których dowiedzieliśmy się w dniu przyjazdu możecie liczyć na to że się nie wyspicie.

Dziękujemy, Kamil Z
Zrecenzowano: 23 marca 2019

Przyjechaliśmy tylko na kawę i ciastko podczas wiosennego spaceru. Pierwsze zaskoczenie to płatne wejście bez zniżek dla dzieci, za 5 osób zapłaciliśmy 70 PLN. Powiedziano nam, że biletami wstępu możemy zapłacić w restauracji, więc nie było problemu. Zamówiliśmy 2 kawy cappucino, jedno espresso, herbatę, szarlotki oraz lody za łącznie 108 PLN. Niestety nie zjedliśmy deserów, ani nie wypiliśmy kawy. Kawa był rozwodnioną wersją popłuczyn przygotowanych na bazie fusów pozostałych po piątym parzeniu kawy. Szarlotki też nie dało zjeść. Jeśli ktoś jadł kiedyś najtańsze ciasto z Auchan, to będzie miał porównanie. Uwaga ciasto z Auchan przy tym co nam podano, jest majstersztykiem sztuki cukierniczej. Mógłbym dodać jeszcze parę szczegółów, ale powiem tylko, że nie polecam miejsca. Pozdrawiam.

Termin pobytu: marzec 2019
Dziękujemy, Grzegorz F