Jarnołtówek

“Beznadziejna obsługa ”

Pizzeria Ristorante Wloski Smak
Kuchnie: Włoska

Czas zatrzymał się w tej restauracji już dawno temu. Właściciele w ogóle nie inwestują. W okolicy nie ma konkurencji więc wykorzystują tą sytuacje do granic możliwości. Obsługa nie ogarnia tematu i w sumie taka sytuacja jest cały czas. Po roku kolejny raz odwiedziłem restauracje i nic się nie zmieniło. Kelnerzy unikają klientów, dosłownie. Na desery mieliśmy czekać ok 20 minut. Na piwo czekaliśmy 25 minut, na napoje dla dzieci ok 35 po zwróceniu uwagi. Po 50 minutach przyszła kelnerka i oświadczyła, że lodów owocowych niestety nie ma. Po ponad godzinie, przyszedł kelner z musami owocowymi zamiast panna cotty wmawiając, że to właściwie to samo. Rozumiem, że na jedzenie trzeba czekać jak jest dużo klientów ale podanie napoi to chyba nie problem? Straciliśmy 1,5godziny. Następnym razem pojadę w inne miejsce. NIE POLECAM!

Dziękujemy, allegrod

Zrecenzowano 23 czerwca 2019

Najlepsze ciasto aksamitne, cieniutkie...farsz jak domowy ravioli też na 5*. Pizza idealna ,lekka z mrożonymi pieczarkami- jedyny minus

Dziękujemy, Natalia M
Zrecenzowano 6 czerwca 2019

Z psem na tarasie co drugi klient siedzi więc nie ściemniaj. Pewnie cała restauracja ludzi była i stolika nie znalazłeś.

Dziękujemy, Marian J
Zrecenzowano 18 maja 2019

Zakaz wchodzenia z psami nawet na taras. Rozumiem że mają tylu klientów że im się przelewa. Pojechaliśmy kawałek dalej do Zlatych Hor, tam nawet bez proszenia, Pani kelnerka wodę dla piesków podała.

1  Dziękujemy, 1 998 632 468 074 336 799
Zrecenzowano 5 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Po paru latach powróciłam w to miejsce...niestety doświadczyłam rozczarowania.Tam czas zatrzymał się w miejscu.W sali mroczna i duszno,na zewnątrz chwiejące stoliki i nieoszlifowane krzesła.I może nie czepiałabym się tego,bo to tylko pizzeria, gdyby jedzonko było super...ale nie było.Zamówiliśmy pizze/4 sery i owoce morza/jako ,że pizzeria prowadzona przez Włocha.Cóż nie powalił na kolana...sery zalane w jedną całość,więc trudno był rozróżnić gatunki,niedoprawione,niedozwolone...na stolikach nie było przypraw.Owoce morza...parę krewetek i małże/zliczyć na palcach rąķ/. I może i tego bym się nie czepiał...ale cena za nie z kosmosu.Jakość do ceny nieadekwatne.Reasumując:smak średni,cena kosmiczna/35zł sztuka/,więc nie polecam.

Dziękujemy, Danuta S

Pizzeria Ristorante Wloski Smak — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zlate Hory, Olomouc Region
Głuchołazy, Opolskie

Mikulovice, Olomouc Region
Głuchołazy, Opolskie

Byłeś(-aś) w Pizzeria Ristorante Wloski Smak? Podziel się wrażeniami!