Zrecenzowano: 8 lipca 2019

hotel godny polecenia i posiada część spa, chętnie do niego wrócę. Obsługa miła i uśmiechnięta, pokoje czyste, sala konferencyjna odpowiednio wyposażona. Bardzo dobre jedzenie szczególne pozdrowienia dla szefa kuchni.

• Typ podróży: Podróż służbowa
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, Culture40198048120
Zrecenzowano: 10 czerwca 2019

Bardzo sympatyczny hotel z basenem i strefą spa. Duże zaskoczenie, że w tak "pustynnej" okolicy jest taki obiekt. Czyste, ładne pokoje, wygodne łóżka z milutką pościelą. Basenik mały, ale fajny. Obsługa hotelu - profesjonalna. I cena za pokoje - bardzo przyzwoita.
Jedyny minus - bar, a właściwie jego brak (zamiast tego jest duża sala, jak jadalnia w na dawnych wczasach). No i szkoda, że pani Ukrainka za barem kompletnie nie potrafi doradzić w kwestii wina, polecając słodkie o smaku waniliowym (!). A szkoda, bo taki barek byłby fajnym uzupełnieniem tego miłego hoteliku ;-)

Termin pobytu: kwiecień 2019
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Millencia
Zrecenzowano: 28 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jadąc do miejsca noclegu skuszeni dobrymi recenzjami postanowiliśmy się zatrzymać na obiad,lecz dobrymi recenzjami nie ma co się podpierać.
Nie jestem koneserem sztuki kulinarnej lecz dawno nie jadłem tak niedoprawionych potraw.
Zamówiliśmy plastry wieprzowiny gotowane z kluskami na parze,oraz roladki wieprzowiny z kaszą.
Plastry okazały się czterema kawałkami szynki wieprzowej z przerostami,kluski jak kluski...coś kupionego w markecie,roladki były w miarę ok.
Ceny...dość drogo,bo z te dwie kluchy na parze,cztery plastry szynki,kaszę oraz trzy mini roladki,do tego piwo i jedno 0,3 bezalkoholowe ponad 80pln.
Obsługiwała nas kelnerka która nie potrafiła doradzić,prawdopodobnie Ukrainka która nawet nie znała menu by powiedzieć co warto zjeść.
Jestem mega rozczarowany bo opinie ma dość wysokie.
Miejsce jako miejsce super,środek lasu,cisza i spokój,otoczenie czyste i zadbane i tylko za to nie jest najniższa ocena.

Termin pobytu: kwiecień 2019
Dziękujemy, 916kamilw
Zrecenzowano: 4 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Będąc w podróży służbowej w okolicach Nysy szukałem miejsca gdzie będzie można wypocząć. Przyjazd meldunek, pokój, wizyta w SPA. Pokój wystarczający aby spędzić noc natomiast Spa bardzo rozbudowane, basen , bąbelki, sauna. Pełen relaks, restauracja hotelowa serwująca także dania kuchni czeskiej oraz wyborne piwo naszych sąsiadów. Śniadania wystarczające na rozpoczęcie dnia. Polecam

Termin pobytu: listopad 2018
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, bieluga
Zrecenzowano: 24 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel na wysokim poziomie z małym SPA. Fantastyczne jedzenie, urozmaicone śniadania. Każdy znajdzie coś dla siebie. Czyściutkie i komfortowe pokoje. Bardzo miła i pomocna obsługa. Fantastyczne położenie, wokół cisza i spokój. Idealnie nadaje się zarówno na wyjazdy we dwoje, rodzinne jak i także na organizacje konferencji. Minus jedynie za temperaturę w pokojach w listopadzie, w pierwszy dzień niestety było zimno, dopiero w drugi dzień pomieszczenia się trochę zagrzały. Kaloryfery nastawione na 5 jedynie letnie. Na pietrze niestety nawet w drugi dzień pokoje nie były w stanie się nagrzać Obsługa bardzo starała się żeby było cieplej , niestety prawdopodobnie właściciel nie wykazał woli rozpalenia mocniej pieca.

Termin pobytu: listopad 2018
Typ podróży: Podróż służbowa