Zrecenzowano: 24 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel na wysokim poziomie z małym SPA. Fantastyczne jedzenie, urozmaicone śniadania. Każdy znajdzie coś dla siebie. Czyściutkie i komfortowe pokoje. Bardzo miła i pomocna obsługa. Fantastyczne położenie, wokół cisza i spokój. Idealnie nadaje się zarówno na wyjazdy we dwoje, rodzinne jak i także na organizacje konferencji. Minus jedynie za temperaturę w pokojach w listopadzie, w pierwszy dzień niestety było zimno, dopiero w drugi dzień pomieszczenia się trochę zagrzały. Kaloryfery nastawione na 5 jedynie letnie. Na pietrze niestety nawet w drugi dzień pokoje nie były w stanie się nagrzać Obsługa bardzo starała się żeby było cieplej , niestety prawdopodobnie właściciel nie wykazał woli rozpalenia mocniej pieca.

Termin pobytu: listopad 2018
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Alexia888410
Zrecenzowano: 4 października 2018

Polecam hotel ze względu na przytulny klimat, przemiła obsługe, na bardzo wyrozumiałe podejście do dzieci , ładny wystrój i czystość. W pokoju zastaliśmy małę niespodzianki dla dzieci, co sprawiło im ogromną radość i znacznie podniosło morale po podróży a takżę wspaniale ośmieliło. Basen jest zadbany choć mógłby być czystszy. Jednak jest wygodny, a woda w bardzo przyjemnej temperaturze. Jedzenie w restauracji świeże, a bufet śniadaniowy gwarantuje szeroki wybór. Bajlandia i plac zabaw nadają się raczej dla młodszych dzieci , ale wspaniale zajmują czas urwisom w czasie oczekiwania na posiłek.

Termin pobytu: październik 2018
Dziękujemy, Izabela M
Zrecenzowano: 11 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Polecam dla osób chcących wypocząć oraz dla rodzin z dziećmi. Obsługa zawsze uśmiechnięta i pomocna. Hotel czysty i pięknie urządzony z wieloma atrakcjami (basen, strefa spa, bajkolandia) lokalizja daje gwarancje ciszy i spokoju. Do następnego razu...

Termin pobytu: lipiec 2018
1  Dziękujemy, PeteM955
Zrecenzowano: 30 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Zwykłe rodzinne wyjście na lody... tak jeśli chodzi o miejsce super do momentu zamowienia "domowych lodów śliwkowych" które były kpiną i żartem... jeszcze czegos takiego za 15zł nie widziałem żałuję że nie zrobiłem zdjęcia...bo to co było w pucharku było po niżej pasa ... 2 kuleczki zmiksowanych sliwek chyba z wodą i cynamonem bez żadnych dodatków... moim zdaniem to kpina i arogancja co do klienta! Miało być tak wyjątkowo z nazwy a okazało sie totalnym niewypałem!i mogą nie wiem jakim dobrym miejscem być i przez deser gwiazdki poleciały.

Termin pobytu: kwiecień 2018
Dziękujemy, Mateusz B
Zrecenzowano: 28 kwietnia 2018

obiekt nowy wyremontowany, duże pokoje, miła obsługa, strefa SPA, miła obsługa, położone na wzgórzu minusem jest sąsiedztwo głośnego ośrodka, dużo atrakcji dla małych dzieci (zewnętrzny plac zabaw oraz wewnętrzny ogromny pokój zabaw), jedzenie smaczne, ogólnie wyjazd na plus

Termin pobytu: kwiecień 2018
Dziękujemy, Rafał B