Zrecenzowano: 7 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Trzy gwiazdki Hotelowi Ziemowit domalowała chyba sama pani dyrektor ośrodka. Wystarczy porównać z Dębową Górą która ma ich tyle samo a komfort z innej, nie komunistycznej epoki.
W skrocie o Ziemowicie: ciasno, smród naftaliny, krzyki 160 równoczesnych wczasowiczów,jedzenie okropne,z zabiegów strach korzystać bo nie wiadomo czy ktoś tu słyszał o higienie. Pokoje we wściekłych burdelskich czerwonych kolorach. Pani dyrektor, w pełni świadoma uprawianego zlodziejstwa i wprowadzania ludzi w błąd z uśmiechem na twarzy odmawia zwrotu kosztów. Przestrzegam.

Termin pobytu: sierpień 2018
1  Dziękujemy, Luiza S
Zrecenzowano: 16 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Cicho,spokojnie,smaczne posilki,mily personel,duzy basen dostosowany do dzieci.Rewelacyjny odpoczynek od zgielku codziennosci.Minus to bardzo male pokoje.Zabiegi średnie bez rewelacji.Idealne miejsce do pieszych wedrowek

Termin pobytu: sierpień 2017
1  Dziękujemy, Jolanta S
Zrecenzowano: 28 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel Ziemowit to taki powrót do dawnych czasów. Pokoje i łazienka bardzo małe ale czyste. Godne polecenia są te wyżej od strony Jarnołtówka. Jedzenia osobiście nie polecam. Taka typowa tania stołówka bez szans na lepsze, moim zdaniem trzeba zmienić kucharza. Wszystko jakoś tak bez smaku. Hotel również nie posiada jakiegoś miejsca gdzie można sobie posiedzieć i napić się piwka, pani w recepcji je po prostu sprzedaje i to w puszce. Nie jestem pewny czy to jest miejsce godne polecenia.

Termin pobytu: styczeń 2018
Typ podróży: Podróż służbowa
1  Dziękujemy, allegrod
Zrecenzowano: 28 grudnia 2017 z urządzeń przenośnych

Bylam w tym roku w hotelu Ziemowit w czasie swiąt Bożego Narodzenia. Chcialam i ja podzielic sie swoją opinia. Wjazd pod hotel przyprawial mnie o przerazenie. Zeby dostac sie do hotelu z bagazem trzeba pokonac okolo 10ciu obitych schodow. Wnętrze hotelu i wystrój ładne mam jednak zastrzeznia co do samej kolacji wigilijnej. Kolacja byla bardzo skromna nieadekwatna do kwoty ktora żądał za pobyt hotel. Nie polecam nikomu takiej kolacji wigilijnej. Moglo by sie podpisac pod tym co najmniej kilkanascie obcych mi osob poznanych w czasie pobytu..

Termin pobytu: grudzień 2017
3  Dziękujemy, Gabriela G
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2017

Obiekt duży, pamięta poprzednią epokę. Bardzo zdziwiło mnie usadzanie gości przy stolikach podczas posiłku. Wyglądało to tak, że pomimo iż w obiekcie nie było wielu gości, przydzielono nas do stolika, przy którym już ktoś siedział. Wokół były same wolne stoliki. Było to bardzo dziwne doświadczenie zwłaszcza, że śniadanie serwowano w formie bufetu. Pokój w porządku. Lokalizacja świetna, blisko do górskich szlaków. Z zalet mogę jeszcze wskazać plac zabaw. Raczej się już nie pojawimy w tym miejscu chociaż cena i lokalizacja są ok.

Termin pobytu: marzec 2017
1  Dziękujemy, Jasmin-ka86