“Smaczne”
Konoba Kala — recenzja

Konoba Kala
Nr 1 wśród 4 Restauracje (Povlja)
Kuchnie: Chorwacka
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje

Bardzo miła i przyjazna obsługa. Kalmary miękkie, smaczne i świeże. Ale danie trochę zbyt monotonne, mogłoby być serwowane z jakimś dodatkiem przełamującym smak. Zupa rybna bardzo smaczna

Dziękujemy, Wanderer817460

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

duże porcje wyśmienitego jedzenia ale nic nie przepije obsługi ! Właściciel i dziewczyny z uśmiechem i życzliwością obsługują każdego gościa . Wracamy za rok

Dziękujemy, Agata N
Zrecenzowano 25 lipca 2019

Bardzo dobre świeże owoce morza. Wszystko przygotowywane w otwartej kuchni. Zajadaliśmy się przepysznymi mulami, makaronem z owocami morza, kalmarami zarówno frytowanymi jak i grilowanymi i oczywiście spróbowaliśmy znakomitego homara. Dla odmiany była baranina i stek. Obsługa pierwsza klasa. Przez 6 dni jedliśmy tam kolację i zawsze wychodziliśmy zadowoleni z jedzenia i bardzo przyjacielskiej obsługi.
Jeżeli jedzenie w Povlja to tylko w Konoba Kala. Polecamy.
Pozdrawiamy Właściciela i Mario.

Dziękujemy, PawStu
Zrecenzowano 7 września 2018 z urządzeń przenośnych

Świetna restauracja z pysznym jedzeniem i miła obsługa. Polecam steki i owoce morza.
Do tego świetny widok.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, 629marcins
Zrecenzowano 2 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Super miejsce do którego chce się wracać. Śmiało można wpadać nawet na śniadania . Polecam Pyszne owoce morza i Risotta (Ceni Rizot)

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, 247kacper

Konoba Kala — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Brać, Split-Dalmatia County

Byłeś(-aś) w Konoba Kala? Podziel się wrażeniami!