Zrecenzowano: 12 września 2019

Hotel znaleźliśmy przez przypadek, bo akurat chcieliśmy wybrać się w okolice Augustowa. Obiekt pięknie położony - z balkonu mieliśmy cudowny widok na las i łąkę. Świeże powietrze, cisza, spokój. Miejsce idealne na odpoczynek. Niedaleko plaża. teren obok hotelu fajnie zagospodarowany - są leżaczki, plac zabaw dla dzieci. Obsługa bardzo miła i pomocna. Bez problemu dostaliśmy do pokoju łóżeczko dla dziecka. Śniadania były smaczne. Trochę obawiałam się opinii, że jest mało jedzenia. To nie prawda. Na taką ilość gości, jaka jest w hotelu, wszystkiego było wystarczająco - jajka, sery, ryby, wędliny, ciasto, płatki, soki, herbaty i ekspres do kawy. Pobyt bardzo udany. Na pewno jeszcze tam przyjedziemy. Idealne miejsce na odpoczynek :)

2  Dziękujemy, karolina2805
Zrecenzowano: 4 września 2019

Wyjątkowe miejsce i okolica. Idealne na rodzinne wakacje. Byliśmy z małym dzieckiem i poza opcja łóżeczka dano nam do pokoju wanienkę co bardzo ułatwiło wieczorne kąpiele. Bardzo dużo miejsc siedzących i do leżakowania na zewnątrz, można się tam zrelaksować wśród drzew. Udogodnienia dla dzieci. Miła obsługa.Obiekt zachęca do ponownych odwiedzin.

4  Dziękujemy, Henryk B
Zrecenzowano: 3 września 2019

Po raz kolejny jesteśmy na wczasach w Serwach. Czujemy się tu jak w domu. Personel miły i pomocny, jedzenie smaczne, pokoje przyjemne. Płace zabaw dla dzieci. Z dała od zgiełku miasta. Miejsce idealne na wakacje.

4  Dziękujemy, Tymon D
Zrecenzowano: 3 września 2019

Miejsce bardzo spokojne i urokliwe. Kawa na śniadanie z ekspresu. Przytulne pokoje, duże łóżka małżeńskie i łóżeczka dla dzieci (bez dodatkowej opłaty). Można zgasić światło w pokoju bez wstawania z łóżka - świetnie przemyślane. Z balkonu widok na pola, łąki i lasy. Hotel przy dużej plaży, własna linia brzegowa. Cicha okolica bez dyskotek i hałasów.

Wskazówka dotycząca pokoi: pokoje po lewej stronie mają piękny widok na łaki i lasy
6  Dziękujemy, tomek1456
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Fajne miejsce na wypoczynek. Kupując pobyt w hotelu można zamówić pakiet z wyżywieniem i SPA - i jest on niewiele drozszy od samych noclegow. Z Serw jest niedaleko na Litwę, ale nie polecam Wilna w weekend (byłam kilka razy i w weekend jest zdecydowanie najwiecej turystow, co powoduje duze kolejki podczas zwiedzania).

Wskazówka dotycząca pokoi: pokoje rodzinne są duże
5  Dziękujemy, elajum