Zrecenzowano: 4 września 2019

Wyjątkowe miejsce i okolica. Idealne na rodzinne wakacje. Byliśmy z małym dzieckiem i poza opcja łóżeczka dano nam do pokoju wanienkę co bardzo ułatwiło wieczorne kąpiele. Bardzo dużo miejsc siedzących i do leżakowania na zewnątrz, można się tam zrelaksować wśród drzew. Udogodnienia dla dzieci. Miła obsługa.Obiekt zachęca do ponownych odwiedzin.

4  Dziękujemy, Henryk B
Zrecenzowano: 3 września 2019

Po raz kolejny jesteśmy na wczasach w Serwach. Czujemy się tu jak w domu. Personel miły i pomocny, jedzenie smaczne, pokoje przyjemne. Płace zabaw dla dzieci. Z dała od zgiełku miasta. Miejsce idealne na wakacje.

4  Dziękujemy, Tymon D
Zrecenzowano: 3 września 2019

Miejsce bardzo spokojne i urokliwe. Kawa na śniadanie z ekspresu. Przytulne pokoje, duże łóżka małżeńskie i łóżeczka dla dzieci (bez dodatkowej opłaty). Można zgasić światło w pokoju bez wstawania z łóżka - świetnie przemyślane. Z balkonu widok na pola, łąki i lasy. Hotel przy dużej plaży, własna linia brzegowa. Cicha okolica bez dyskotek i hałasów.

Wskazówka dotycząca pokoi: pokoje po lewej stronie mają piękny widok na łaki i lasy
6  Dziękujemy, tomek1456
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Fajne miejsce na wypoczynek. Kupując pobyt w hotelu można zamówić pakiet z wyżywieniem i SPA - i jest on niewiele drozszy od samych noclegow. Z Serw jest niedaleko na Litwę, ale nie polecam Wilna w weekend (byłam kilka razy i w weekend jest zdecydowanie najwiecej turystow, co powoduje duze kolejki podczas zwiedzania).

Wskazówka dotycząca pokoi: pokoje rodzinne są duże
5  Dziękujemy, elajum
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019

polecam hotel Albatros w Serwach na wczasy rodzinne. duze pokoje rodzinne, świeże pieczywo na śniadania, bułki wypiekane na miejscu. ładnie zagospodarowany teren. duża plaza, pomosty, nieodpłatne leżaki i koce plażowe. przy plaży przebieralnie. jedyne czego brakuje, to natryski bezpośrednio przy plaży. nad jeziorem jest ogrodzony płac zabaw dla dzieci i smażalnia ryb-przy pięknej pogodzie nie trzeba się ruszać z miejsca. personel sympatyczny i uprzejmy. duża dbałość o dzieci. polecam gorąco!

5  Dziękujemy, Sonia U