Miejsce na wyciszenie i posiedzenie na łonie natury.

Iwonazimtre
Jelenia Góra, Polska
Park Bukowiec

Piękny park , wspaniały odpoczynek pośród pięciu stawów z wieżą widokową, kapliczką i ruinami... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 4 marca 2019
ruda17

Można tu dojechac autem, autobusem lub rowerem. Pięknie zadbane i utrzymywane miejsc. Każdy znajdzie jakieś miejsce dla siebie. Zaczęliśmy od kawiarni i dobrze bo akurat zwolniła się łódka, która można wypożyczyć tu w kawiarni. Placilismy 40 zł dostaliśmy klucz, wiosła i kapoki, powędrowalismy na jeden wiekszy z otaczających stawów, mijając po drodze dom rybaka. Mnóstwo dookoła różnych ścieżek. Nasza wędrówka więc była od zetknięcia się z wodnym światem po 1,5 h oddaliśmy sprzęt. Wybraliśmy się najpierw na pobliske wzgórze gdzie jest budyyneczk - Herbaciarnia z pięknym widokiem. W herbaciarni można przycupnac i znaleźć dla siebie jakąś ksiazke można zabrać do domu ale warunek oddać jakąś swoją. Potem udaliśmy się szlakiem za Herbaciarnia obok Domu Ogrodnika na Wzgórze Zamkowe gdzie jest piękna Wieża Widokowa i już ruiny zamku z których niewiele zostało. POLECAM to miejsce, gdyż można znaleźć dla siebie kawałek cudnego zacisza. Widoki gwarantowane. Dziecku 9 letniemu bardzo podobała się wyprawa łódka.
Kawiarnia klimatyczna i miła obsługa.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, Iwonazimtre
Zrecenzowano: 4 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Piękny park , wspaniały odpoczynek pośród pięciu stawów z wieżą widokową, kapliczką i ruinami opactwa.

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2018
Dziękujemy, ruda17
Zrecenzowano: 2 października 2017 z urządzeń przenośnych

przepiękne miejsce na spacer i na odpoczynek.
rozpocząć można przy zamku, następnie kierować się w kierunku stawów. Przepiękne oznakowane ścieżki wspaniałe krajobrazy i wokół cisza. Odkryłem to miejsce całkiem przypadkowo. polecam

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2017
1  Dziękujemy, gregorw840
Zrecenzowano: 18 września 2017

Park jest dość spory, niestety trafiliśmy tam w deszczu, więc nie wiele widzieliśmy. Poszliśmy tylko do "świątyni Ateny" i na wieżę, ale wystarczył ten fragment aby park mnie zauroczył. Chętnie pojechałabym tam jeszcze raz, na romantyczny spacer po całym parku. ;)

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2017
Dziękujemy, chino91
Zrecenzowano: 19 maja 2017

Niezwykłe miejsce do odpoczynku po ciężkim dniu pracy.
Wybrałem do miejsce przypadkiem, będąc w podróży buznesowej w okolicy Bydgoszczy i z pewnością mogę polecić dalej.
Hotel urządzony z dobrym gustem, w sąsiedztwie znajduje się pałac, park oraz jezioro (w lecie można podobno korzystać z kajaków), czyli dobra okazja na spacer.
Czystość hotelu, doznaania kulinarne oraz obsługa są na wysokim poziomie.
Polecam!

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2017