Park Bukowiec

Piękny park , wspaniały odpoczynek pośród pięciu stawów z wieżą widokową, kapliczką i ruinami... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 4 marca 2019
ruda17
cudo

przepiękne miejsce na spacer i na odpoczynek. rozpocząć można przy zamku, następnie kierować się w... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 2 października 2017
gregorw840
Rockenberg, Niemcy

Zrecenzowano: 4 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Piękny park , wspaniały odpoczynek pośród pięciu stawów z wieżą widokową, kapliczką i ruinami opactwa.

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2018
Dziękujemy, ruda17
Zrecenzowano: 2 października 2017 z urządzeń przenośnych

przepiękne miejsce na spacer i na odpoczynek.
rozpocząć można przy zamku, następnie kierować się w kierunku stawów. Przepiękne oznakowane ścieżki wspaniałe krajobrazy i wokół cisza. Odkryłem to miejsce całkiem przypadkowo. polecam

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2017
1  Dziękujemy, gregorw840
Zrecenzowano: 18 września 2017

Park jest dość spory, niestety trafiliśmy tam w deszczu, więc nie wiele widzieliśmy. Poszliśmy tylko do "świątyni Ateny" i na wieżę, ale wystarczył ten fragment aby park mnie zauroczył. Chętnie pojechałabym tam jeszcze raz, na romantyczny spacer po całym parku. ;)

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2017
Dziękujemy, chino91
Zrecenzowano: 19 maja 2017

Niezwykłe miejsce do odpoczynku po ciężkim dniu pracy.
Wybrałem do miejsce przypadkiem, będąc w podróży buznesowej w okolicy Bydgoszczy i z pewnością mogę polecić dalej.
Hotel urządzony z dobrym gustem, w sąsiedztwie znajduje się pałac, park oraz jezioro (w lecie można podobno korzystać z kajaków), czyli dobra okazja na spacer.
Czystość hotelu, doznaania kulinarne oraz obsługa są na wysokim poziomie.
Polecam!

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2017
2  Dziękujemy, Wawluk
Zrecenzowano: 31 października 2016 z urządzeń przenośnych

Ruiny zamku Kessel'a, to nie są ruiny prawdziwego zamku. Zbudowano je dla rozrywki jako miejsce spotkań. Ze stojącej tam wieży widokowej rozciąga się wspaniały widok na góry.

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2016
Dziękujemy, Alexander L