Zrecenzowano: 4 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Z całego serca polecam Zajaz Kaszub, przepyszne jedzenie, codziennie co innego, czysciutko, właściciele wspaniali ludzie, bardzo pomocni. Fajna baza wypadowa na Półwysep Helski, czy inne miasta nadmorskie. Blisko do Władysławowa spacerkiem. Cena w porównaniu do takich innych miejsc bardzo dobra. Polecam!

Termin pobytu: maj 2018
Dziękujemy, MargueritteElisabeth
Zrecenzowano: 17 lipca 2017

Pokoje schludne i czyste. Wyżywienie bardzo dobre. śniadania w postaci szwedzkiego bufetu. Wszystko świeże, smaczne i bez ograniczeń.
Lokalizacja przy drodze, duży parking.
250m do przystanku autobusowego PKS, gdzie mozna za 3,5 pojechać do Władka i dalej.

Termin pobytu: lipiec 2017
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, JacekM411
Zrecenzowano: 1 czerwca 2016

Posiadałem pokój Studio trzy pomieszczenia (jadalnia, sypialnia z pokojem dziennym, przedpokój z wnęką na jedno miejsce do spania, dwie ubikacje i łazienka) czysto, obsługa miła, co do śniadania normalne takie jak robimy sobie w domu (pieczywo, 3 gatunki szynki, serki, jogurty) nie można porównać tego do stołu szwedzkiego z hoteli ale jest jeden plus brak obżarstwa :) Blisko do Władysławowa i na cały półwysep Helski.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokój Studio
Termin pobytu: kwiecień 2016