Swarzewo
Bardzo fajnie pomyślane

Wybraliśmy się całą rodziną i fajnie się bawiliśmy. Labirynt ma miejsca z zagadkami które trzeba... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 25 sierpnia 2017
borianek
Dąbrowa Górnicza, Polska
coś innego na pogodny, a nawet upalny dzień, warto się zabawić:)

Labirynt jest bardzo duży. Jego przejście z mapą zajmuje prawie godzinę. Bez korzystania z mapy... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 15 sierpnia 2017
codziennieodmienna
Rypin, Polska

Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

zabawa moze byc dla dzieci ale na te atrakcje cena zdecydowanie za droga, powinna byc o 50% tansza, toalety tylko TOY TOY.

Dziękujemy, picasso082019
Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019

Byliśmy na nocnym błądzeniu w labiryncie.
Świetna zabawa. Po błądzeniu świetnie zorganizowane lotnisko.
Przemiła obsługa. Bardzo ugodowy manager. Polecam serdecznie.

Dziękujemy, kaniakatarzyna
Zrecenzowano: 30 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajna zabawa. Gratuluję pomysłu :) Bilety mogłyby być nieco tańsze i warto wprowadzić bilety rodzinne ;)

Dziękujemy, PiotrW1661
Zrecenzowano: 21 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Na wstępie dostajemy mapę labiryntu z zaznaczonymi literami przy których trzeba odgadnąć hasło. Zabawa przednia ale bardzo długa - nawet 2 godziny. Liczne atrakcje - koszatniczki, króliki, świnki morskie. Na głowami autentyczny helikopter i samolot z demobilu. Na końcu zwiedzania wielkie UFO i autobus do góry kołami. Dodatkowo można się sprawdzić jako rowerzysta na nietypowo skonstruowanym rowerze (przejechanie 5 metrów zapewnia zwrot kosztów biletu!!!). Miłośnicy mocnych wrażeń mogą przejechać się monster Truckiem za 70 PLN 15 minut. Bilet do labiryntu 33 PLN dorośli.

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2018
1  Dziękujemy, looolek44
Zrecenzowano: 4 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo ciekawy pomysł
Labirynt okazał się świetną atrakcją dla dzieci i rodziców. Dostarczył dużo śmiechu i radości
Polecam

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2018