“Ocena chyba troszkę na wyrost”
Trattoria Ricardo — recenzja

Trattoria Ricardo
Nr 1 wśród 6 Restauracje (Smołdzino)

Zaprowadzili mnie tu znajomi. Trochę się rozczarowalem . Porcje powiedziałbym niezbyt duże. W smaku poprawne. Ceny jak na to miejsce wydają się zbyt wysokie.
Duży plus dla obsługi. Panie są sprawne i zawsze uśmiechnięte.
Jak będę w okolicy jeszcze raz to podjadę i zamówię coś innego. Może wrażenia będą lepsze.

Dziękujemy, MaciejKa100

Znakomite ravioli z borowikami, pyszna polędwica w sosie z ciekawie przygotowanym kalafiorem. Dania bardzo gorące. Do tego dobre wytrawne wino. Niepozorne miejsce ale bardzo zaskakujące. Chętnie bym skosztowała deseru ale moze innym razem. Deser podawany do innego stolika wyglądał bardzo apetycznie, mi zabrakło miejsca w żołądku. Zapomniałam wspomnieć o kremie z pomidorów. Pierwsza liga. Polecam

Dziękujemy, 439agnieszka_
Zrecenzowano 28 sierpnia 2019

Nieprofesjonalne podejscie do klienta. Po zwróceniu uwagi odnosnie przesolonego makaronu, szef nawet nie wyszedł z zaplecza kuchennego a kelnerka poinformowała nas że woda po makaronie nie jest słona i jesteśmy w błędzie.
Jesteśmy smakoszami makaronu i póbujemy włoskiej kuchni w wielu miejscach ale z tak przesolonym makaronem bolonese jeszcze się nie spotkaliśmy.
Nigdy więcej tam nie zajrzymy a jesteśmy w SPN z dziećmi co roku.

Dziękujemy, Nalberczak
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Pyszne makarony, prawdziwe włoskie dania. Wiele potraw niespotykanych w typowych polskich restauracjach. Jedyny mankament to niejasne menu, mogło by się znaleźć zdjęcie przy każdym daniu.

Dziękujemy, mandarancza
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce zaskakuje pod każdym względem. Za niepozorną fasadą kryje się bardzo dobra kuchnia (I co ważne nie ma smażonego dorsza), przemiła i kompetentna obsługa. Spory i urozmaicony ogród pozwala się dzieciom wybiegać. Zdecydowanie polecam

Dziękujemy, 2014Pawel

Trattoria Ricardo — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Smołdzino, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Trattoria Ricardo? Podziel się wrażeniami!