Chłapowo
Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019

Camping położony blisko plaży, na wydmie. Przyjazny dla rodzin z dziećmi, dla grup zorganizowanych, dla małych grupek znajomych. Blisko do sklepu, blisko do karczmy, blisko bankomat i piekarnia. Mogłoby być więcej toalet, bo czasami trzeba chwilkę poczekać, ale to żaden problem. Obsługa miła i pomocna. Jest boisko do siatkówki plażowej co jest plusem, również jest jeden duży namiot gdzie można pooglądać mecz, zagrać w piłkarzyki czy cymbergaja. Polecam każdemu ;)

Dziękujemy, Szveda
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Pole namiotowe ciche i spokojne, minusem jest ilosc natryskow i toalet - rano i wieczorem kolejki, toalety czyste , sprzatane na biezaco, minusem rowniez namioty w boksach przeznaczonych dla kamperów i busów ( halasujacy ludzie ), boksy troche małe pod kampery, bus miesci sie bez problemu, na polu jest boisko do siatkowki i plac zabaw dla dzieci, do morza klifem jakies 50m i schodami w doł , miejsce z dala od halasu Władysławowa, minusem opłata za cała dobę w dniu wyjazdu

Wskazówka dotycząca pokoi: Nie oceniam jako hotel ponieważ jest to pole namiotowo-kempingowe
Dziękujemy, 779przemekm
Zrecenzowano: 3 sierpnia 2019

Camping świetnie zorganizowany, dużo atrakcji dla dzieci, dla dorosłych zumba. Świetnie wyosażenie ogólnodostępnej kuchni. W tygodniu cisza i spokój, w weekend tłok i kolejki. Sanitariaty czyste, często sprzątane, ale ciągle brakowało papieru toaletowego. Fajne sektory, każdy zna swoje miejsce. Blisko do plaży, przy polu wszystko co trzeba :żabka, piekarnie, restauracje, ścieżka rowerowa.
Minus za obsługę-brak uśmiechu, nieodgadanie, obrażanie gości. Bardzo nieprofesjonalnie. Niepotrafią dogadać się między sobą, co odbija się na wczasowiczach.
Byliśmy 6 lat temu i w tym roku, rozwoju brak, ale poziom utrzymany.

Dziękujemy, LisyDwa
Zrecenzowano: 22 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Dobrze położony camping- blisko atrakcji Chłapowa i Władysławowa.
Camping lubiany przez rodziny z dziećmi - plac zabaw i mnóstwo towarzystwa innych dzieci.
Miejsce szczególnie polecane dla turystów z namiotami, gdyż większość parceli jest bardzo mała.
Ponieważ camping cieszy się dużą popularnością brakuje trochę większej ilości toalet i pryszniców.
Zaplecze kuchenne doskonale.
Właściciele starają się. Camping jest bardzo czysty.
Personel bardzo oddany swojej pracy, ale brakuje im uśmiechu.
Na campingu obowiązuje doba pobytowa od godz.00.00 do 23.59 i to dla nas innowacyjny pomysł, z którym spotkaliśmy się pierwszy raz. Wg mnie trochę niedogodny, bo nocując jedna noc ponosi się opłatę za dwa dni ( ale można pozostać na placu do nocy!). Podobno się to sprawdza w polskich warunkach.

Dziękujemy, KasiaDerewicz