Fajne miejsce na świeżym powietrzu

Zrecenzowano: 6 listopada 2018
KasiaG1979
Tczew, Polska
Bujanie na wysokości

Kaszuby nie oferują zbyt wiele atrakcji. Wieża widokowa to dobre miejsce na małą przygodę. Trzeba... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 30 lipca 2018
NonStopHungry
Poznań, Polska

Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Piekne widoki na cała okolicę wynagradzaja opłatę za parking i wejście jedno z ważniejszych miejsc do zobaczenia w okolicy.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, Kamil J
Zrecenzowano: 6 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Super miejsce powiazane z przyjemnym spacerkiem w drodze na szczyt by podziwiać cudowne widoki. Można poczuć trochę adrenaliny wspinajac się po drewnianej wieży.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
Dziękujemy, KasiaG1979
Zrecenzowano: 14 października 2018

wieża położona na najwyższym szczycie województwa pomorskiego Wierzyca do którego dochodzi się łagodnym podejściem .Z wierzy rozciąga się wspaniały widok na Kaszubskie lasy i okoliczne jeziora .Polecam

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
Dziękujemy, Ryszard D
Zrecenzowano: 6 października 2018 z urządzeń przenośnych

Nie polecam. Po pierwsze parking dla samochodu 6zl, wejscie na wieżę to 7zl za osobę. Facet przy kasie nadaje się do zwolnienia, niemiły, bezczelny. Nie dostaliśmy dodowu wpłaty, czyli paragonu ani biletu po opłacie. Jak dla mnie urząd podatkowy powinien się zająć tym miejscem.... I mam nadzieję, że to zrobią

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2018
1  Dziękujemy, 38magdab
Zrecenzowano: 16 sierpnia 2018

Wieża im. Jana Pawła II w dniu 15 sierpnia w godz. 9,00 - 9,20 była nieczynna i brak informacji na wieży jak również w internecie .Klienci się rozeszli .

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
Dziękujemy, Zofia S