Zrecenzowano: 27 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy tam na jednym noclegu. Pokoje ładne, łazienki odnowione. Ręczniki, suszarka na wyposażeniu łazienki. Pokoje duże przestronne, my akurat mieliśmy z balkonem. Co do jedzenia to nie wiem bo nie korzystaliśmy z tej opcji.

Dziękujemy, kasiek0512
Zrecenzowano: 17 grudnia 2017

Bardzo ładny obiekt. Wystrój wnętrza bardzo sympatyczny. Robi wrażenie wielkie akwarium wbudowane w ścianę z egzotycznymi rybkami. Dobra kuchnia restauracyjna. Ceny jak na okolice Warszawy umiarkowane.

Termin pobytu: grudzień 2017
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, ryszardmilewski
Zrecenzowano: 12 maja 2017

Pokoje całkiem ładne, za te cenę nie ma się zresztą spodziewać jakichś wielkich luksusów, więc to że w paru miejscach coś tam odchodziło od ściany nie jest niczym strasznym. Trochę bardziej przerażające było to, że nie było kabiny prysznicowej, więc żeby się wykąpać trzeba było zalać całą łazienkę. Najbardziej przerażająca jest jednak obsługa, a w szczególności pewien pan z recepcji, który wyżywał się na gościach, nie pozwalając szepnąć ani słówka po ciszy nocnej (w sumie to w ogóle w godzinach wieczornych), wchodząc BEZ PUKANIA do pokoi gości i traktując ich jak dzieci. Jedzenie albo żyło własnym życiem, albo zdychało od paru lat, widocznie kucharz bardzo lubił kuchnię awangardową, bo takiego żarcia nie widziałem nigdzie. Poza tym w środku nocy słychać było dziwne jęki, ale rozumiem, że to już nie wina hotelu.

Termin pobytu: maj 2017
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, BdW7mymNiebie
Zrecenzowano: 11 maja 2017

Strasznie niemiła i niekompetentna obsługa, obrzydliwe jedzenie i brak taktu ze strony recepcjonisty. Ziemniaki były niedogotowane, a kotlet miał konsystencję (i smak) opony
Chociaż pokoje były dość przytulne

Wskazówka dotycząca pokoi: Idźcie gdzie indziej
Termin pobytu: maj 2017
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
2  Dziękujemy, Kubo K
Zrecenzowano: 30 kwietnia 2017 z urządzeń przenośnych

Fatalne jedzenie! Wieprzowina niedopieczona; zarówno pieczony schab jak i karkówka z grilla (to nie wołowina, niedopuszczalne), żurek przypalony, devolaj gotowiec z przemiału z głębokiego mrożenia. Brudno po kątach, a bar nie był czyszczony chyba od początku działalności (kurz).

Termin pobytu: kwiecień 2017
Dziękujemy, raf_cio1180