“Przepysznie!!!”
Restauracja Jabłona — recenzja

Restauracja Jabłona
Nr 1 wśród 6 Restauracje (Powidz)
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Mila obsluga, duze porcje, a sandacz w sosie kurkowym to cos GENIALNEGO Na zdjeciu akurat talerz szefa, grillowane mięsa

Dziękujemy, DanKrz

Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

Miejsce bardzo urokliwe Sama restauracja wygląda bardzo porządnie. Miejsce niewykorzystanych szans Obsługa na poziomie baru mlecznego Zupa rybna niczym żur z kiełbasą Zabijający smak ryby nie przygotowani Na dużą liczbę gości

Dziękujemy, Juliusz L
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019

Bywałem z rodziną w tej restauracji kilka ostatnich lat. Ceny były adekwatne do jakości potraw. Odwiedziliśmy tę restaurację 07.08.2019 r. Jak zwykle siedliśmy przy stole i zaczęliśmy przegląd menu. Wybór potraw tragicznie mały! Półmisek szefa, który często zamawialiśmy, żenująco ubogi w stosunku do poprzednich lat. Jak spojrzeliśmy na ceny, to wbiło nas w krzesła. Proszę szanownego właściciela, to nie jest restauracja z gwiazdką Michelin!!! Tymi cenami i tak małym wyborem potraw daleko nie zajedziecie. Stanowczo nie polecam.

Dziękujemy, Ryszard G
Zrecenzowano 22 lipca 2019

Bardzo dobre jedzenie mimo fatalnej obsługi, panie totalnie zdezorientowane, chaotycznie poruszające się między klientami, stoliki zastawione brudnymi naczyniami, pomimo próśb olewacki stosunek do klienta, panie zamiast się angażować podśmiechiwały się i rzucał na odczepne coś w stylu:zaraz przyślę koleżankę, ojej nie wiem czy do dobrego zamówienia doliczyłam, hahaha nie mogę już zmienić zamówienia, itp. Żenada! Uwaga dla właściciela: albo większe pensje albo kelnerki do wymiany! Dla kucharzy pochwała za pyszne jedzenie! Ze względu na obsługę ani nie wrócimy ani nie polecimy...

Dziękujemy, Aleksandra R
Zrecenzowano 21 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie nie smaczne zimne i ohydne zupa rybna słodka placek po węgiersku surowy a sos koło gulaszowego nawet nie „ leżał „ wieprzowina szarpana chyba przez kucharz palcami z kolega i podany z lodówki w bułce super chemicznej!!! Obsługa zjawia się raz na pół godziny masakra nie polecam !!!! Omijajcie z daleka!!!

Dziękujemy, robertsP5947WO

Restauracja Jabłona — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Słupca, Wielkopolska
Piotrowice, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Restauracja Jabłona? Podziel się wrażeniami!