“Szału nie ma”
Restauracja Hacjenda Złota Rybka — recenzja - ZAMKNIĘTE

Restauracja Hacjenda Złota Rybka
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Chaotyczna obsługa. Za dwa pstrągi na maśle z frytkami i surówka, kawę i piwo bezalkoholowe zapłaciliśmy 86 pln. Pstrągi mrożone. Brudny kufel do piwa.

Dziękujemy, Daniel K

Zrecenzowano 10 sierpnia 2019

Czas oczekiwania ponad godzinę przy zamówieniu dla dwóch osób. Nikt nas nie poinformował przy składaniu zamówienia, że czas będzie aż taki długi. Włos i plastik w posiłku. Przy pytaniu ile będziemy jeszcze czekać Pani stała się nerwowa. Porcje na pewno zbyt małe. Wszyscy klienci bardzo zdenerwowani, w lokalu panuje napięta atmosfera. Nie polecam!

Dziękujemy, Klaudia W
Zrecenzowano 10 sierpnia 2019

Ponad godz oczekiwania . Umieramy z głodu . Rezygnacja.Brak osób na kuchni.Panie kłamią ze chwila a tu przeciąga się w czasie

Dziękujemy, Ewa W
Zrecenzowano 10 sierpnia 2019

Czekanie na jedzenie - 2 godziny!
Jedzenie wielkości posiłku dla dziecka
Ryby nie były świeże
Pani nie odróżnia dorsza od flądry

Dziękujemy, User368
Zrecenzowano 10 sierpnia 2019

Czas oczekiwania, ponad godzinę!!!!! W życiu tak okropnie się nie czułem, czekałem za długo, zdecydowanie...

1  Dziękujemy, Antoni N

Restauracja Hacjenda Złota Rybka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Powidz, Wielkopolska