“Jedzenie Tylko ładne na obrazku :) ”
Restaurace Svejk — recenzja

Restaurace Svejk
Nr 1 wśród 1 Restauracje (Mezimesti)
Kuchnie: Czeska

Odwiedziliśmy ta restauracji ze znajomymi. Knedle w pół surowe, pomylone zamówienie - zamiast ostrego burgera dostaliśmy z dodatkowym boczkiem, mięso niesmaczne, bułka słodka, kolejne danie kotlet słabo ubity.
Jedyny plus jest za frytki i lemoniadę - bardzo dobre.

Dziękujemy, madeleiines

Zrecenzowano 27 sierpnia 2019

Odwiedziliśmy restauracje Svejkw maju b.r roku i nie żałujemy.
Miejsce klimatyczne, obsługa miła wielojezyczna, ceny niskie, duża ilość jedzenia oraz co najważniejsze jakość jedzenia naprawdę ma B.dobrym poziomie.
Jedzenie podane szybki od chwili zamówienia ok 10 min, ciepłe idealnie doprawione w odpowiedniej ilości.
Problemu nie stanowi modyfikacja dania jak I również podanie wszystkich dań jednocześnie.
Podsumowując polecam to miejsce do odwiedzenia w celu skosztowania kuchni Czeskiej

Dziękujemy, Paulina w
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Potwierdzam wszystkie pozytywne opinie. Niedzielny obiad udany w rodzinnym gronie. Ceny ok obsługa ok
Co tu więcej jestem zadowolony

Dziękujemy, sebastiancy
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Duży , gwarny lokal dosłownie kilometr od polskiej granicy , pewnie dlatego kelnerzy dobrze mówią po polsku. Długie menu, wybrane przez nas dania były przyzwoite, choć nie porywające. Ogólnie sympatycznie , choć jak na lokal sieciowy niezbyt tanio.

Dziękujemy, Karol515
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019

Byliśmy w tej restauracji wielokrotnie, wcześniej jednak nie spotkaliśmy się z takim brakiem zrozumienia i niemiłą obsługą. Okazało się bowiem, że restauracja postawiła stoliki koło placu zabaw, których nie obsługuje. Sami podeszliśmy więc do baru złożyć zamówienie i jakiesz było nasze zdziwienie, gdy usłyszeliśmy, że skoro nie ma wolnych innych stolików, to nas nie obsłużą. Wydawałoby się, że są to właśnie miejsca dla rodzin z dziećmi, które bawią się na placu zabaw. Jednak obsłudze nie chce się zrobić tych 10 kroków więcej. Jedzenie do tej pory poprawne, ale bez rewelacji. Na pewno więcej tam nie wrócimy, wolimy restauracje bardziej przyjazne rodzinom z dziećmi.

Dziękujemy, cle068

Restaurace Svejk — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Teplice nad Metuji, Hradec Kralove Region
Teplice nad Metuji, Hradec Kralove Region

Dolni Adrspach, Hradec Kralove Region
Broumov, Hradec Kralove Region

Broumov, Hradec Kralove Region
Batnovice, Hradec Kralove Region

Byłeś(-aś) w Restaurace Svejk? Podziel się wrażeniami!