Zrecenzowano 30 sierpnia 2016

Lokalizacja jak i stan pokoi w których się zatrzymaliśmy jest jak najbardziej na plus. To co nas zniechęciło do Siedliska, to jego gospodarze. Od pierwszych chwil, zamiast miłego powitania, dostaliśmy 'listę' rzeczy których nam nie wolno. Takie podejście do gości umie bardzo zniechęcić. Przy podpisywaniu umowy nie zostaliśmy poinformowani o dodatkowych opłatach, jednak nie to było najgorsze. Podczas przygotowania zarówno śniadań jak i innych posiłków gospodarze stali nad nami w kuchni kontrolując nasz każdy ruch. Za wielki minuj uważam również jedzenie psa właścicieli, które jest ustawione w aneksie kuchennym używanym przez turystów. Gospodarze pomocni w drobnych sprawach, ceniący sobie czystość i porządek (nie kazano nam chodzić w butach, buty od gór musiały być zdjęte przed wejściem do budynku, konieczność segregowania śmieci). Minusem była również niewystarczająca ilość ciepłej wody w prysznicu. Rozumiem, że są to Bieszczady i woda pochodzi z naturalnych zbiorników, ale jednak przy tak dużej liczbie turystów powinni postarać się o lepszy system. Przed rezerwacją radzę wypytać się o dokładne szczegóły, bo potrafią zaskoczyć, a ceny jednak są wysokie.

• Data pobytu: sierpień 2016, podróż z ukochaną osobą
2  Dziękujemy, asiam42
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Bieszczady_12, Kierownik ds. gości, Siedlisko HarendaOdpowiedź udzielona 13 października 2016

Dziękuję za recenzje ! ale gdyby pani przeczytała to co napisała,to wydala pani bardzo negatywna opinie o sobie.Mianowicie, nie dba pani o czystość ani o środowisko.
Myślę ze dorosła osoba powinna się " WSTYDZIĆ" żeby jej zwracać uwagę żeby błota nie wnosić do domu i żeby segregować śmieci i oszczędzać wodę i ze jest coś takiego jak oplata klimatyczna,wszystkie informacje są na stronie internetowej.
Lepiej się trzeba zastanowić nad takim gościem jak pani dwa razy zanim wpuści się go pod swój dach.!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zrecenzowano 14 sierpnia 2015

Przez kilka dni sierpnia br. gościłem z żoną w Siedlisku Harenda w Czarnej Górnej. Znakomicie położone miejsce, oferujące czyściutkie, przestronne pokoje (lub domki), doskonałe do relaksu otoczenie: letnia kuchnia, taras widokowy i znakomite śniadania oferowane przez niezwykle sympatycznych właścicieli (Serdecznie pozdrawiam:)). Panuje tu w pełni domowa atmosfera, spokój (cisza kojąca każdego, kto ma dość codziennej bieganiny), a wszystko to otoczone bieszczadzką przyrodą. Tutaj naprawdę trzeba przyjechać. My za rok będziemy tam ponownie:)

• Data pobytu: styczeń 2015, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Mariusz K

Milo nam było Państwo gościć , polecamy się na przyszłość.
Z wyrazami szacunku *) Siedlisko Harenda