Zrecenzowano: 13 sierpnia 2018

lokalizacja-bardzo przyjemna
jedzenie - okropne, zero smaku, spalona ryba, odgrzewane ziemniaki, nieświeże pieczywo.
droga dojazdowa - trochę jak jazda terenówka, szkoda mi mojego auta
ogólny bałagan dookoła, widać niedociągnięcia, basen brudny
toaleta niewyczyszczona
obsługa - młode dzieci na sezon, nie zauważyłam żadnego managera, który by wszystkim zarządzał
Cena zupełnie nieadekwatna do tego co się za nią dostaje.
spa ? - ktoś chyba bardzo nadużył w sobie w nazwie
Hotel powinien mieć 3 gwiazdki i tylko na tyle zasługuje
łózko dla dwóch osób zrobione z dwóch pojedynczy, które się od siebie odsuwają także przytuleni to zakochani sobie na wyjeździe nie pośpią
aura w samym pokoju dość oschła, nie polecam na romantyczny wypad we dwoje
ściany jakby z tektury słychać każdy pokój sąsiadujący i bardzo kojące chrapanie czy ciągłe dosuwanie przez wszystkich łóżek

jedynym plusem, za który warto było zapłacić jakieś pieniądze to widok z balkonu na góry.
natomiast 720 złotych za 2 noce w tym hotelu to zwyczajne zdzierstwo, chyba że ktoś ma niskie oczekiwania i lubi wydawać pieniądze, natomiast za tę samą cenę można dobrze się wyspać na samej Gubałówce!

Termin pobytu: sierpień 2018
1  Dziękujemy, alina993217
Zrecenzowano: 4 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Powinno się to nazywać agroturystyka u waclawa.... Wiele by tu pisać porostu ktoś zbudował coś szybko i tanio.... Jakoś obsługi słaby... Materace nie wygodne luzko połamane deski... Slabo posptrzatane.... Na balkonie blacha ktoś porostu nie dba o to co ma

Termin pobytu: sierpień 2018
2  Dziękujemy, adamo848
Zrecenzowano: 11 kwietnia 2018

Mamy co do pobytu (Wielkanoc) mieszane uczucia. Z jednej strony atutami miejsca są lokalizacja z pięknym widokiem, bardzo smaczne jedzenie, dość duże pokoje. Z drugiej strony, menu nie przygotowane dla dzieci, sala zabaw - poniżej krytyki, w jednym z pomieszczeń zebrane stare zabawki i jeszcze starsze poduszki, dzieci nie chciały tam spędzać czasu. Nie działające jacuzzi, podobno od dnia naszego przyjazdu, ale z tego co widziałam w opiniach na temat obiektu to chyba nigdy nie działa. Permanentny brak obsługi w recepcji ... ponieważ musi pomagać w kuchni. Z kompetencjami też nie najlepiej - poprosiliśmy pierwszego dnia o dodatkowy ręcznik do ostatniego dnia nikt nam go nie dostarczył. Basen pięknie wyglądający na zdjęciach wygląda w rzeczywistości strasznie !!!

Wskazówka dotycząca pokoi: Raczej nie polecam tego miejsca.
Termin pobytu: marzec 2018
3  Dziękujemy, AsiaG
Zrecenzowano: 28 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Byliśmy juz trochę po sezonie zimowym z dziećmi. Fajna lokalizacja, miła obsługa, smaczne śniadanie za przyzwoitą cenę, czysty i ciepły pokój w dobrym rozmiarze dla calej rodziny .
Pani poratowała nas ciepłą pomidorową ☺ serdecznie polecam !

Termin pobytu: marzec 2018
Dziękujemy, Zyta R
Zrecenzowano: 23 lutego 2018

Po pierwsze pensjonat nie ma nic wspólnego z resortem, a ze spa to już w ogóle! Nie wiem dlaczego taka nazwa? Jeśli chodzi o PLUSY: - pomimo różnych opinii, dojazd jest bardzo prosty, - super lokalizacja bardzo blisko stoku, - pokoje ok, ale bez szału,- miła obsługa na recepcji, MINUSY- ogólny nieporządek na około pensjonatu- śmieci za narciarnią, jakieś stare palety porozrzucane- ogólnie przykry widok,- w łazienkach czystość wiele do życzenia, pokoje nie sprzątane codziennie jak to powinno być w resortach :), - brak czajnika w pokoju także o herbacie czy kawie poza posiłkami można zapomnieć,- śniadania w miarę, jak to w takich obiektach szkoda tylko że brak regionalnych produktów- oscypków, - największy minus to obiadokolacja- tragedia, niesmaczne potrawy, nieprzyprawione, bez smaku, - drinki w barze dają dużo do życzenia zwłaszcza mojito :(

Termin pobytu: luty 2018
2  Dziękujemy, martulamb