Rzyki
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

W pokojach bardzo słychać pompy basenowe. Tak naprawdę cisza nocna w tym hotelu zaczyna się ok 23.30. Od 8.00 Panie zaczynają sprzątać pokoje przy tym bardzo hałasując. Na śniadaniach codziennie na coś trzeba było czekać( szklanki, sztućce, jedzenie herbata itp.) Obsługa nie reagowała na prośby. Bardzo głośny system nawiewno - wywiewny co uniemożliwiało sen.

Wskazówka dotycząca pokoi: Brak wyciszenia
Dziękujemy, KATE1910KATE
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Byłem w terminie wakacyjnym z 3-letnim dzieckiem, mnóstwo atrakcji dla dzieci, specjalne zajęcia wakacyjne z animatorami wypełniły czas dziecku pomiędzy licznymi atrakcjami wokół hotelu i okolicy. Obsługa bardzo miła, wszystko dało się załatwić. Polecam gorąco!!

Dziękujemy, pawelgoral2405
Zrecenzowano: 9 sierpnia 2019

Wykupilismy z mężem pakiet romantyczny i bylismy zachwyceni! Wszystko na najwyzszym poziomie - pokoje, jedzenie, spa i przygotowany dla nas pakiet, dodatkowo obsluga bezproblemowa i dzięki temu spędzilismy w Czarnym Groniu nasze najlepsze wakacje! :)

Dziękujemy, PaulaE1550
Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019

Mieszkaliśmy przez 5 dni w domku. Standard domku przyzwoity, trochę podniszczony ale czysty. Byliśmy przygotowani po wcześniejszych opiniach na strome schody i prysznic zalewający cała łazienkę- wiec nie było zaskoczenia! :))) potwierdzamy! schody strome, łazienka po jednej kąpieli pływa! obsługa miła, teren zadbany, atrakcje dla dzieci, bardzo dobre jedzenie zarówno w oberży jak i restauracji ,bardzo przyjemnie spędzony czas :) i niesamowita sprawa: nie widzieliśmy tam przez 5 dni ani jednego komara!!!! szok!!! :)

Dziękujemy, 26 072 012
Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019

Hotel godny polecenia nastawiony na dzieci super opieka animatorów od 09.00 do 21.00, jedzonko bez zarzutów, godziny śniadań i obiadokolacji z
szerokim marginesem czasowym nawet
dla śpiochów, obsługa sympatyczna polecam

Wskazówka dotycząca pokoi: Super utrzymany b dobry komfort
Dziękujemy, rraaff2019