“Bardzo smacznie! Very tasty!”
Gospoda U Szadego — recenzja

Gospoda U Szadego
Nr 1 wśród 2 Restauracje (Borkowo)

Pyszne polskie jedzenie, obfite porcje i miła obsługa. Byliśmy kilka razy podczas urlopu i jesteśmy bardzo zadowoleni i... najedzeni :)

Dziękujemy, sylviaborowiecherej

Zrecenzowano 20 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Pare lat temu trafiliśmy do tego miejsca. Później byliśmy na rodzinnych uroczystościach. Zawsze smacznie jak w domu. Maja przepyszne ciasta! Knajpa przy ruchliwej drodze ale jest bezpiecznie.

1  Dziękujemy, ElaWdrodze
Zrecenzowano 4 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie, świeże, obfite porcje, duży wybór, krótki czas oczekiwania. A ciasta.... poezja. Polecam każdemu!

Termin wizyty: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, jaca666
Zrecenzowano 17 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Nie o klimat tam chodźi!! Jem tam zawsze gdy jest po drodze (najczęściej na grzyby na Kaszubach!), ale zdażało się i specjalnie wycieczkę zrobić. Klasyka wiejskiego jadła, obficie i bardzo smacznie. Natomiast zawsze staram się jeść tam Czerninę (jestem fanem Czarnej Polewki). Wyśmienita, gęsta, "na bogato". Lepszą robił tylko pewien francuz Dawid w nieistniejącym "Cotton Clubie" w Gdańsku!!!! Dzięki Bogu nie trafiłem NIGDY na cieńką zupkę, jak to pisze pewna Sonia!! (Swoją drogą odwiedzę Dolną Grupę!) Ogólnie polecam wszystkim przejezdnym!

Termin wizyty: grudzień 2018
1  Dziękujemy, Marek R
Zrecenzowano 10 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Nasza ukochana restauracja, byliśmy wiele razy, nigdy nic nas nie zawiodło, zawsze wszystko jest przepyszne. Domowe jedzonko, poprostu rewelacja!

Termin wizyty: lipiec 2018
1  Dziękujemy, m0nia2950

Gospoda U Szadego — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Gospoda U Szadego? Podziel się wrażeniami!