“Obłędny catering”
Gospoda U Szadego — recenzja

Gospoda U Szadego
Nr 1 wśród 2 Restauracje (Borkowo)
Zrecenzowano 25 lipca 2017

Organizując imprezę urodzinową zdecydowałam się na zamówienie cateringu z Gospody u Szadego. Sprawdzony już dawno, kilkakrotnie podczas wyjazdów rodzinnych- i tym razem nie zawiódł! Przede wszystkim pyszne, świeże jedzenie oczarowało wszystkich Gości. W szczególności polecam golonkę, karkówkę, deskę wędlin i przepyszny sernik, który ujął smakiem. Oczywiście tu wrócimy i nasi Goście też!

1  Dziękujemy, bydgo

Zrecenzowano 24 lipca 2017

Szybko, sprawnie za rozsądną cenę. Zjawiskowe żołądki drobiowe w rosole, Plinz Szadego ( coś jak placek węgierski) z wołowym gulaszem, niezłe pierogi. Sympatyczna uśmiechnięta obsługa. Może trochę czasami za słono. Ogólnie kaszubskie klimaty

Dziękujemy, PioMar66
Zrecenzowano 26 czerwca 2017

Ryba w sosie- mocno przeciętna, bez porównania gorsza niż na Półwyspie. Ziemniaki zapiekane okazały się być ziemniakami smażonymi w głębokim tłuszczu, bardzo tłuste i niesmaczne. Reklamacja przyjęta, wymiana na ziemniaki gotowane, choć po dłuższej, zbędnej dyskusji (niestety tylko gotowane ziemniaki mi w tej gospodzie smakowały, były idealnie ugotowane). Paluszki z kurczaka w panierce dla dziecka również okazały się kulinarnym fiaskiem, córka po raz pierwszy odmówiła zjedzenia jednego ze swoich ulubionych dań. Ceny zdecydowanie wygórowane jak na tak niską jakość jedzenia. Obsługa kelnerska bardzo miła, pani przyjmująca zamówienia (a także reklamację) bezkrytyczna dla poczynań kuchni, niezainteresowana opinią gości na temat jedzenia. My na pewno nie wrócimy, ale jeśli ktoś przejeżdża i jest głodny, może spróbować.

1  Dziękujemy, bluecoquille
Zrecenzowano 26 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie i niedrogie. Jedliśmy pierogi szpinakiem i żurek w chlebie, pyszne :) dodatkowo mona tu kupić domowej roboty wędliny, smalec i ryby w galarecie. Tez polecam :)

Dziękujemy, Łukasz W
Zrecenzowano 9 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Moj punkt strategiczny w trakcie moich podróży sluzbowych... genialna autorska kuchnia Szadego. Pomyslowe swietnie przyrządzone regionalne dania... jedna z najlepszych kuchni w Polsce. Jezdze po calej Polsce i wiem co mowie... nigdy sie nie zawiodłem i na pewno bede wracał!!!:)

Dziękujemy, BlumAs33

Gospoda U Szadego — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Gospoda U Szadego? Podziel się wrażeniami!