Zrecenzowano: 17 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajny i przyjazna atmosfera bardzo Miła obsługa oraz bardzo dobre jedzenie poza atrakcjami typu basen dodatkowo obiekt posiada własną winnicę gdzie można kupić winko i wypić je na plaży przy stawie
Polecam Wszystkim

Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, 626mariuszm
Zrecenzowano: 7 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Piękne miejsce na wypoczynek dla dorosłych jak również dla rodzin z dziećmi, bardzo duży teren doskonale zagospodarowany , dużo atrakcji ,staw (można połowić rybki) , rower wodny , kajaki , basen , strefa spa ,sauna , masaże , kręgielnia , rowery . leżaki , hamaki .Do tego wyśmienita Polska kuchnia w postaci bufetu (śniadania i obiadokolacje) . Obsługa bardzo miła i uprzejma .Szczerze polecam .

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, astelefonygsm
Zrecenzowano: 11 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam to miejsce, piękna okolica, wspaniałe zaplecze dla relaksu spa jak i teren pałacu, przepyszne śniadanie, pycha sernik z malinami. Przyczepić bym się mogła jedynie do trochę chaotycznej obsługi restauracji oraz pokoju w głównym budynku/pałacu ale chodzi o wystrój co jest kwestia gustu. Polecam !

Termin pobytu: marzec 2019
Dziękujemy, sekulaann
Zrecenzowano: 16 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Pałac Wiechlice urzekł nas cudownym klimatem i pysznym bufetem szwedzkim. Co więcej, spędziliśmy piękny czas na klimatycznym basenie i siłowni, która była dla nas ważnym elementem wyjazdu. Do dyspozycji była wieża z muzyką i wiele sprzętów na wszystkie partie ciała.

Termin pobytu: luty 2019
Dziękujemy, dzcoach
Zrecenzowano: 10 lutego 2019

Mimo tego, że moje miejsce zamieszkania od Wiechlic dzieli około 30 km odległości, nie spodziewałam się, że tak blisko można znaleźć swoje miejsce na ziemi. W pałacu byłam drugi raz w przeciągu lat razem z chłopakiem i mam wrażenie, że Wiechlice są miejscem, które ciągle podnosi swoje i tak już wysokie standardy. Pałac jest usytuowany w spokojnej, pięknej okolicy, idealnie nadaje się na czas wyciszenia, odpoczynku i napawania się naturą. Obsługa jest przemiła, bardzo życzliwa i pomocna. Pokoje zadbane, czyste, przestronne i klimatyczne, dopieszczone najdrobniejszymi detalami. Kuchnia jest wyborna, od śniadań, przez obiadokolację, przez desery, alkohole (grzane wino - wyborne). Strefa SPA również funkcjonuje bez zarzutu. Zabiegi wykonywane są punktualnie, przez profesjonalnych i uprzejmych specjalistów, w pięknych i klimatycznych pokojach. O zaletach Pałacu można pisać i pisać. Jest to wspaniałe miejsce, do którego z pewnością warto jest przyjechać

Termin pobytu: luty 2019
Dziękujemy, Olciak0910