Zrecenzowano: 16 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Pałac Wiechlice urzekł nas cudownym klimatem i pysznym bufetem szwedzkim. Co więcej, spędziliśmy piękny czas na klimatycznym basenie i siłowni, która była dla nas ważnym elementem wyjazdu. Do dyspozycji była wieża z muzyką i wiele sprzętów na wszystkie partie ciała.

Dziękujemy, dzcoach
Zrecenzowano: 10 lutego 2019

Mimo tego, że moje miejsce zamieszkania od Wiechlic dzieli około 30 km odległości, nie spodziewałam się, że tak blisko można znaleźć swoje miejsce na ziemi. W pałacu byłam drugi raz w przeciągu lat razem z chłopakiem i mam wrażenie, że Wiechlice są miejscem, które ciągle podnosi swoje i tak już wysokie standardy. Pałac jest usytuowany w spokojnej, pięknej okolicy, idealnie nadaje się na czas wyciszenia, odpoczynku i napawania się naturą. Obsługa jest przemiła, bardzo życzliwa i pomocna. Pokoje zadbane, czyste, przestronne i klimatyczne, dopieszczone najdrobniejszymi detalami. Kuchnia jest wyborna, od śniadań, przez obiadokolację, przez desery, alkohole (grzane wino - wyborne). Strefa SPA również funkcjonuje bez zarzutu. Zabiegi wykonywane są punktualnie, przez profesjonalnych i uprzejmych specjalistów, w pięknych i klimatycznych pokojach. O zaletach Pałacu można pisać i pisać. Jest to wspaniałe miejsce, do którego z pewnością warto jest przyjechać

Dziękujemy, Olciak0910
Zrecenzowano: 7 lutego 2019

Cisza, spokój, wspaniały pokój relaksu, klimatyczne spa, smaczne jedzenie, obsługa na najwyższym poziomie.Cudowne miejsce na wyciszenie się. W pokoju czysto, bardzo wygodne materace i poduszki. Chyba pierwszy raz tak komfortowo spałam.

Dziękujemy, Kartografia
Zrecenzowano: 21 stycznia 2019

Wspaniały wypoczynek w pięknym miejscu. Bardzo czyste i komfortowe pokoje, przepyszne jedzenie. Strefa spa bardzo klimatyczna, siłownia przestronna i wyposażona w nowy sprzęt. pomocny właściciel. Polecam bardzo to miejsce.

Termin pobytu: grudzień 2018
Dziękujemy, banet72
Zrecenzowano: 13 listopada 2018

Apartament z pokojem kąpielowym- bardzo czysty, komfortowy i wygodny.
Na powitanie-butelka białego wina. W łazience został przygotowany niezbędnik podróżnika-zapominalskiego: kosmetyczka z płynem do kąpieli,balsam do ciała,szampon,ręczniczek,grzebień,szczoteczka i pasta do zębów.
W restauracji-raj dla podniebienia.
Profesjonalna i bardzo miła obsługa w Wellness Spa oraz na powitanie w recepcji.
Wróciłam bardzo odprężona. Gorąco polecam!

Termin pobytu: listopad 2018
Dziękujemy, Anna P