Zrecenzowano: 21 stycznia 2019

Wspaniały wypoczynek w pięknym miejscu. Bardzo czyste i komfortowe pokoje, przepyszne jedzenie. Strefa spa bardzo klimatyczna, siłownia przestronna i wyposażona w nowy sprzęt. pomocny właściciel. Polecam bardzo to miejsce.

Termin pobytu: grudzień 2018
Dziękujemy, banet72
Zrecenzowano: 13 listopada 2018

Apartament z pokojem kąpielowym- bardzo czysty, komfortowy i wygodny.
Na powitanie-butelka białego wina. W łazience został przygotowany niezbędnik podróżnika-zapominalskiego: kosmetyczka z płynem do kąpieli,balsam do ciała,szampon,ręczniczek,grzebień,szczoteczka i pasta do zębów.
W restauracji-raj dla podniebienia.
Profesjonalna i bardzo miła obsługa w Wellness Spa oraz na powitanie w recepcji.
Wróciłam bardzo odprężona. Gorąco polecam!

Termin pobytu: listopad 2018
Dziękujemy, Anna P
Zrecenzowano: 25 września 2018 z urządzeń przenośnych

Wspaniały pobyt w pięknej scenerii.wyśmienita kuchnia,piękne winnice i ogród.można wybrać się rowerami zwiedzać okolicę lub relaksować się w saunie,na basenie lub regenerować korzystając z licznych zabiegów.

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, bellaizaa
Zrecenzowano: 31 sierpnia 2018

Hotel postawiony na zabudowie pałacowej i oparty o kilka budynków. Bardzo urokliwe tereny zielone z winnicą. Na końcu parku plaża przy stawie, choć w okresie w którym byliśmy jeszcze nie był wykorzystywany. Pokoje o wyższym standardzie są w Pałacu, natomiast standardowe - w osobnym budynku. Pokój w Pałacu w adekwatnym klimacie. Śniadania i restauracja hotelowa znajdują się w Pałacu. Śniadania nadzwyczaj urozmaicone, jedne z lepszych jakie spotkałam. Pozytywnie "powalająca z nóg" krajalnica do wędlin. Wydawało się, że to tylko ładny eksponat, a tu szok - w pełni sprawna i wykorzystywana do krojenia. Dania z karty wyśmienite, choć w naszym przypadku ze względu na dużą liczbę gości długi był czas oczekiwania. Ale było warto. Brakowało mi możliwości zakupu wina z lokalnej winnicy w mniejszych porcjach- tylko butelka. Minus za basen i sauny w osobnym budynku. Ze względu na charakter zabudowań z nie można było tego inaczej zorganizować, ale ja to po pobycie w zimnym kwietniowym okresie odchorowałam. No i nie ma możliwości przejścia na basen czy do strefy SPA w szlafroku. Drugi minus za obsługę SPA, Panie raczej były zajęte sobą niż gośćmi. Tymczasem obsługa w recepcji bardzo sympatyczna i życzliwa.

Termin pobytu: kwiecień 2018
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, peregrineML
Zrecenzowano: 8 lipca 2018

Hotel jest klimatyczny, położony na wydzielonym terenie z wieloma atrakcjami: piaszczysta plaża z niewielkim jeziorkiem i wyspą, winnica, park z fotelami, leżakami i hamakami. Świetnie odrestaurowane budynki. Basen ze saunami jest dodatkową atrakcją aczkolwiek sam basen mógłby mieć więcej sprawnych strumieni wodnych (działał tylko jeden!).

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, Wlobar