Szprotawa

“Niezmiennie ten sam smak”
Pasjami Bistro — recenzja

Pasjami Bistro
Nr 1 wśród 4 Restauracje (Szprotawa)
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Dwa lata temu odwiedziliśmy restaurację po raz pierwszy i wtedy po raz pierwszy posmakowaliśmy dań z karty. Były pyszne, po dwoch latach wrocilismy i smak ten sam . Na plus było również to ze moglismy wejsc z pieskiem. Polecam wszystkim.

Dziękujemy, Georgina G

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Do PasjaMi trafiliśmy przypadkiem, wracając z Pragi... Gdyby Szprotawa była bliżej Poznania to bylibyśmy częstymi gośćmi bistro! Pyszne jedzenie, duże porcje, trochę oczekiwania, ale widać że wszystko robione na świeżo :) miłym zaskoczeniem było czekadełko z pozdrowieniami od kucharza :) dodatkowy plusem jest kącik dla malucha, dzięki któremu nasz, wtedy 1,5-roczniak, nie marudził w czasie oczekiwania na posiłek. Gorąco polecam! Sympatyczna pani kelnerka, uśmiechnięta :)

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, mab902019
Zrecenzowano 13 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszne jedzonko pasjami odwiedziliśmy wygłodniali po pracy, wszystko było wyśmienite. Zamówiliśmy łososia, polędwiczki i hamburgera. Wszyscy wyszli najedzeni i zadowoleni. Spędziliśmy miły wieczór z przemiła kelnerka

Dziękujemy, 799agnieszkaw
Zrecenzowano 9 lipca 2019

Zalety: klimatyczne wnętrze, bardzo miła obsługa, smaczne i gorące potrawy, duże porcje.
Wady: nie odnotowałam :-)

Dziękujemy, UlaB214
Zrecenzowano 13 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Jesteśmy bardzo zadowoleni, było bardzo smacznie i intymnie. Pani kelnerka zadbała o wszystkie szczegóły.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, WiktoriaD102

Pasjami Bistro — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szprotawa, Ziemia Lubuska
Szprotawa, Ziemia Lubuska

Byłeś(-aś) w Pasjami Bistro? Podziel się wrażeniami!