Dwór Kolesin
Hotel Hi-Fi(Nowy Tomyśl)
Lesny Hotel(Zielona Góra)
FiltrujWszystkie języki
Zrecenzowano 1 listopada 2016

Dwa dni temu miałem przyjemność nocowania w Hotelu Dwór Kolesin, Lubuskie. Położenie Hotelu jest bardzo urokliwe. Pogoda była słoneczna, jesienna sceneria potęgowała atmosferę i urok tego miejsca. Piękna zabudowa, zieleń i jezioro. Pierwszy atut to dojazd - dobrze oznakowany, drogą równą, bez dziur i wybojów. Na miejscu duży parking z miejscami parkingowymi bez ścisku. W sali restauracyjnej są duże, panoramiczne okna, wychodzące na taras, wśród drzew, z którego widać jezioro. Pokój (2-osobowy) mile zaskoczył mnie przestrzenią. Swobodnie, bez „obijania” się o sprzęty. Dobry dostęp do stolika, szafy, łóżek. We wnęce duże biurko. Szafki przy łóżkach obszerne a jedna z szuflad zamykana na klucz. W pokoju klimatyzacja na pilota umożliwiała szybkie dopasowanie temperatury do upodobania. Łazienka – swobodnie, bez przeciskania się a kabina prysznicowa duża, niekrępująca ruchów ( pomieści dwie osoby), czego nie spotkałem w innych miejscach, gdzie łazienki były jak gdyby obowiązkowym dodatkiem, kosztem części mieszkalnej. I przede wszystkim czysto i higienicznie. Nie wspominam o rzeczach oczywistych; TV, woda w butelkach, telefon do recepcji, oświetlenie. Idealne miejsce do zorganizowania towarzyskiej imprezy. Z czystym sercem polecam.

• Data pobytu: październiku 2016, podróż ze znajomymi
Dziękujemy, mariako16
Zrecenzowano 15 sierpnia 2016 z urządzeń przenośnych

Bardzo ładnie położony hotel z dostępem do jeziora i pięknym zadbanym parkiem. Bardzo miła i pomocna obsługa, bez wielkiego nadęcia. Czujesz się tam swobodnie. Można naprawdę oderwać się od codzienności, na miejscu do wypożyczenia sprzęt wodny oraz rowery. Fajna okolica, jest gdzie pojeździć. Jedyna uwaga dotyczy kuchni - śniadania słabe, brak świeżych owoców, jogurty tylko owocowe, generalnie mały wybór.

Data pobytu: lipcu 2016, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Monika J
Zrecenzowano 6 lipca 2016

Szukając miejsca na nocleg wybrałam właśnie Dwór Kolesin.
Idealne miejsce na chwilę relaksu, spokoju, wyciszenia się .. można się poopalać nad jeziorem, pojeździć rowerem po okolicy, wypocząć na tarasie.
Miejsce wydaje się również idealne do organizacji wszelkiego rodzaju imprez..
Wesele pewnie wydaje się, że byłoby tam bajeczne ..

• Data pobytu: sierpniu 2015, podróż w pojedynkę
1  Dziękujemy, justynella
Zrecenzowano 13 czerwca 2016 z urządzeń przenośnych

Rewelacyjne miejsce na wypoczynek rodzinny oraz imprezę integracyjna lub wyjazd ze znajomymi w otoczeniu zieleni i jeziora. Pokoje czyste i schludne bardzo miła obsługa . Bardzo dobre jedzenie. Swojskie wyroby , dobre piwko . Idealne miejsce na wesele

Data pobytu: czerwcu 2016, podróż z ukochaną osobą
3  Dziękujemy, Mirosław K
Zrecenzowano 28 września 2015

Dwór Kolesin składa się z kilku budynków. Poznałam jedynie nową część, w której znajdują się pokoje, sale konferencyjne i piękna restauracja z wielkim tarasem i widokiem na las i jezioro. Kompleks saun zewnętrznych też zrobił na mnie duże wrażenie. Naprawdę można w tym miejscu odpocząć, naładować baterie, zrelaksować się. Jest tam także sala taneczna, której jednak nie widziałam, ale z pewnością dla zainteresowanych będzie to niezwykła gratka. Polecam na regeneracyjny wypad za miasto.

• Data pobytu: sierpniu 2015, podróż ze znajomymi
1  Dziękujemy, kornelkam2015