“Mamy wyrok ”
Mikroklimat — recenzja

Mikroklimat
Nr 7 wśród 22 Restauracje (Września)
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

W Mikroklimacie byłam ostatnimi czasy kilka razy i chyba mam już opinię o tym lokalu. Jeśli chodzi o wystrój, bardzo na plus. Ciekawie, bez zbędnego bałaganu. Obsługa jest w porządku, ale prosząc o wodę bez cytryny za każdym razem trzeba się przygotować, że cytryna i tak tam będzie. Burgery są w porządku, pizze z typowymi składnikami również. Frytki z batatów - moim zdaniem - dużo tracą przez podawanie je z cukrem. Ceny w lokalu nie są szczególnie wygórowane, objętość posiłku nie jest skandalicznie mała. Trzeba się liczyć z tym, że w weekendowe wieczory może nie być już miejsca dla osób bez rezerwacji.

Dziękujemy, glodomorra

Zrecenzowano 9 sierpnia 2019

Bardzo przytulne miejsce, miło spędziłem tu czas. Jedzenie bardzo smaczne szkoda, że nie mogłem spróbować wszystkiego :)

Dziękujemy, Witold W
Zrecenzowano 9 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Krem z pomidorów, rewelacja, bardzo dobrze przuprawione...

Risotto z łososiem fenomenalne, chociaż wyjątkowo mała porcja była...

Mimo wszystko, polecam

Dziękujemy, kanciol
Zrecenzowano 6 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Może na początek: jedzenie jest najważniejsze i nie da się spróbować wszystkiego. Oceniam więc tylko to, co zamówiłam. Bardzo podstawowa pizza była w porządku, raczej nie zapadająca w pamięć, ale poprawna. Niestety, moje zamówienie nie spełniło oczekiwań i nie jest to tylko kwestia smaku. Bardzo gorące ciasto i bardzo zimne składniki na nim stworzyły mieszankę zbyt szokującą nie tylko dla zębów. Myślę, że za jakiś czas przy okazji sprawdzę jeszcze jak sprawy wyglądają, bo sam lokal bardzo przyjemny i zachęcający do spędzania tam czasu, do obsługi też nie mam zastrzeżeń. Choć moim zdaniem ceny powinny być ciut niższe, jeśli jakość nie będzie już wyższa.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, glodomorra
Zrecenzowano 24 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Klimat niezły, wystrój w porządku, niestety obsługa to jakiś dramat. Kelnerki nie wiedza co się dzieje i kto gdzie siedział. Polecam popracować również nad wydawaniem jedzenia.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, BartoszT9508

Mikroklimat — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Września, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Mikroklimat? Podziel się wrażeniami!