“Smak i uśmiech”
Restauracja Margaritta — recenzja

Restauracja Margaritta
Nr 6 wśród 22 Restauracje (Września)
Zrecenzowano 5 września 2019

Doskonała kuchnia. Atutem jest zarówno w miarę stałe menu i niezbyt rozbudowane, co świadczy o specjalizacji, jak i świetna obsługa. Wszystko na plus.

Dziękujemy, Masseo75

Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jest to lokal w którym odbywała się większość imprez rodzinnych, od urodzin po wesela. Mieliśmy też wielokrotnie jeść tam obiad. Jedzenie sprawdzone, zawsze wiadomo czego się spodziewać, nigdy się nie zawiedliśmy. Minusem jest fakt, że menu bardzo rzadko się zmienia. Przez lata karta wyglądała tak samo, ostatnio wprowadzono nowe dania, ale mam nadzieję, że nie będą królowały przez kolejne 10 lat. Trochę brakuje dań sezonowych. Obsługa zawsze na wysokim poziomie.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, AngelikaEdyta
Zrecenzowano 7 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Dobra lokalizacja- w centrum przy rynku. Polecam zarówno dania obiadowe jak i desery. Naszym ulubionym jest beza z malinami na gorąco i gałką lodów- nieziemski doznanie smakowe. Bardzo dużym atutem restauracji jest również doskonale wyszkolony personel pełen życzliwości, uśmiechu i cierpliwości .

Dziękujemy, 538annar
Zrecenzowano 5 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zawsze dobra kuchnia i obsluga kelnerska! Rekomenduje pstraga z groszkiem i z plackami z cukini. Niebawem wracam.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, 263wojtekm
Zrecenzowano 25 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Wszystko w 100 % dobre praktycznie nie ma się do czego doczepic, wystrój restauracji przepiękny,jedzenie podawane z najwyższą klasą jakości

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, 371paulinaw

Restauracja Margaritta — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Sokołowo, Wielkopolska
Września, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Restauracja Margaritta? Podziel się wrażeniami!