“Na głód podczas podróży ”
Cafe Rene — recenzja

Cafe Rene
Nr 1 wśród 10 Restauracje (Wągrowiec)
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Zraz wołowy z kluskami śląskimi wylądował na talerzu taty, do tej pory go zachwala. Krem pomidorowy lekko ostry, ale górował słodki smak, bardzo dobry, brakowało mi w nim jedynie grzanek . Filet z kurczaka z gnocchi do zjedzenia, ale w małej ilości, niestety był za słodki, tego dani raczej odradzam. Wreszcie mój faworyt czarny makaron z grillowanym kurczakiem. MNIAM. Nie żałuje wyboru i bardzo polecam, chociaż kurczak mógłby być pocięty na mniejsze kawałki, ale temu zaradzić można samodzielnie;)

Podsumowując obiad bardzo udany, wszyscy najedzeni, a obsługa sympatyczna i ciagle uśmiechnięta.

O zapomniałabym dodać, lemoniada baaardzo kwaśna, niektórym posmakuje niektórym nie, gusta są różne ‍♀️

Dziękujemy, namelessss

Zrecenzowano 14 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Hej,
Byliśmy na obiedzie w poniedziałek, więc nie trzeba było rezerwować stolika.
Zupa dnia to krem pomidorowy - pyszny, zrównoważony...
Drugie danie pierożki z szpinakiem w cieście zabarwionym burakami! Palce lizać!
Oraz zraz z pyzami i wyśmienitą kapustą modrą, ale sos do tego dania przebił wszystko! Był perfekcyjny!!!

A jeszcze nie wspomniałem o espresso. Kawa włoska Dolce (można kupić 1 kg opakowanie na miejscu) -MUSICIE KONIECZNIE SPRÓBOWAĆ!!!

Dziękujemy, dariusj163
Zrecenzowano 17 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam miejsce bardzo klimatyczne.
Obsługa przemiła.
Kawa i desery bardzo dobre.
Ceny umiarkowane.
W godzinach popołudniowych niestety tłoczno.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, wojciechg680
Zrecenzowano 23 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne, klimatyczne, urokliwe miejsce.Przepiekna alejka.. Pyszne jedzenie miła obsługa.Szczerze polecam.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, Kamil M
Zrecenzowano 9 lipca 2018

Kilka razy zdarzało mi się tam jeść - jedzenie bardzo dobre, tylko obsluga nie zawsze w punkt...
Niezły wybór drinków, deserów i dań. Przystępne ceny.

Termin wizyty: kwiecień 2018
Dziękujemy, 927mayap

Cafe Rene — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wągrowiec, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Cafe Rene? Podziel się wrażeniami!