Zrecenzowano: 24 lipca 2019

Grudzień 2018 - bardzo duża rodzinna impreza ( obiad+ kawa, ciasto. Rachunek na 1990 zł).I tylko wstyd, bo:zupa letnia, brak możliwości niewielkiej korekty w przypadku wcześniej zamawianego 2 dania( przy dużej ilości osób sytuacja nie do uniknięcia). Jedzenie bardzo przeciętne w smaku, ciasto i kawa kiepskiej jakości, obsługa b. przciętna.

Jadąc do Wagrowca próbujemy od czasu do czasu wypić kawę/wino/piwo na tarasie restauracji. Próbujemy! Czas oczekiwania na kartę od 15 minut wzwyż, realizacja zamówienia ( kawa, lampka wino/piwo - NIC WIĘCEJ) od 25 minut wzwyż. Mimo że w lokalu od 10 do 20 osób.
22lipca po 18.00 było 6 klientów ( niżej podpisany z żoną to 7 i 8 osoba). Karty dań nie doczekaliśmy po 15 minutach. Po lokalu snuły się 2 kelnerki , wezwany kierownik sali kompletnie nieogarnięty i niezorganizowany. Lepiej póść do lokali w pobliżu , smaczniej, sympatyczniej.
Jarek

Dziękujemy, BetaJarek
Zrecenzowano: 28 marca 2019

Wspólnie ze znajomymi spędziliśmy weekend w hotelu. Hotel jako obiekt ma świetną lokalizację, zapewne naście lat temu spełniał wymogi czterech gwiazdek, ale teraz przydałby się solidny remont widać spore braki inwestycji. Nadrabia za to lokalizacją, kuchnią, obsługą. Z pewnością funkcjonuje dzięki imprezom typu wesela, komunie itd. ok. 120 miejsc noclegowych. Sam Wągrowiec jest bardzo ładnym miastem, przynajmniej na nas zrobił takie wrażenie. Polecam dla kogoś kto szuka spokoju, dobrej kuchni i nie czepia się pęknięć na suficie czy leciwych ręczników.

Termin pobytu: marzec 2019
Dziękujemy, Ryszard G
Zrecenzowano: 23 października 2018

Niektóre pokoje z pięknym widokiem na jezioro. Duża sala kryształowa, PRZEPYSZNE jedzenie w dużych ilościach i bardzo różnorodne. Fajna oferta na niedzielny obiad za 45 zl mozna sie najesc do oporu mnóstwo przeróżnych rzeczy w tym np. trzy rodzaje zupy, wiele sałatek i głównych dań - nie do przejedzenia. Duży wybór pysznych owoców i ciast. Obsługa bardzo pomocna, pełen profesjonalizm. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że tak smacznego jedzenia nie jadłam w żadnym hotelu i wszystkim go polecam :)

Wskazówka dotycząca pokoi: Najlepiej prosić o widok na jezioro :)
Termin pobytu: październik 2018
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Katarzyna B
Zrecenzowano: 2 października 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo ładna lokalizacja przy samym jeziorze, dobre jedzonko, pokoje również na dobrym poziomie. Polecam zwłaszcza w okresie od maja do wrzesnia, kiedy można skorzystać z pobytu i spacerować, jeździć na rowerze oraz korzystać z kąpieli wodnych.

Termin pobytu: maj 2018
1  Dziękujemy, 538annar
Zrecenzowano: 15 września 2018 z urządzeń przenośnych

Jesli spojrzec na sam hotel to jest przeciętny, malo nowoczesny ale czysty. Pokoje nie sa dobrze wyciszone. Natomiast jako miejsce na wesele to juz inna sprawa. Bardzo ladna sala. Wysmienite jedzenie. Bardzo sprawna obsługa. Polecam.

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, Marcin I