Wągrowiec

“Pyszna pizzeria”
Pizzeria Tanzo — recenzja

Pizzeria Tanzo
Nr 4 wśród 10 Restauracje (Wągrowiec)
Zrecenzowano 6 września 2019

Polecam wszystkim, pizza idealnie wypieczona, ciasto i sosy przepyszne, najlepsza pizza jaka jadlem, polecam wszystkim

Dziękujemy, Paweł L

Zrecenzowano 12 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Nie ma zbyt dużej konkurencji w pizzeriach w tym mieście, pizza nie jest najgorsza aczkolwiek jadłam lepsze, ceny są adekwatne do jakości, zawsze szybka obsługa, czasem dania na wynos są zimne :)

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, Martyna D
Zrecenzowano 6 września 2017

Jadłam tylko lody ale bardzo mały wybór,bez dodatków nie byłam zadowolona. Według mnie to w tym miejscu powinno być coś lepszego. A poza tym rynek nie prezentuje się najlepiej. Jest po prostu zaniedbany. Władze miasto powinny się tym miejscem zainteresować- to miejsce wymaga rewitalizacji.

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, banskab
Zrecenzowano 27 czerwca 2016

Nie jestem fanką pizzy na cienkim spodzie, ale w tej pizzerni po prostu je uwielbiam. Ciasto jest puszyste i smaczne, odpowiednia ilość sera, mało dodatków z owoców morza, na pozostałych pizzach dodatków wystarczająco.

Termin wizyty: czerwiec 2016
Dziękujemy, kingapsik
Zrecenzowano 30 maja 2016

Możesz jednocześnie smacznie zjeść i przyglądać się fontannie znajdującej się na Rynku. Pizzę przygotowują na bieżąco, stąd trzeba chwilę poczekać, Zawsze smacznie, zawsze ciepło. Ruch klientów wyraźny.

Termin wizyty: maj 2016
Dziękujemy, Andrzej59

Pizzeria Tanzo — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wągrowiec, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Pizzeria Tanzo? Podziel się wrażeniami!