“NIE POLECAM!Obsługa sięga dna!”
Steak House — recenzja

Steak House
Nr 2 wśród 2 Restauracje (Trzemeszno)

Jedzienie zimne!!! Kiedyś było więcej sosu, surówek i w ogóle wszyskiego, nie idzie się najeść. w sumie nie polecam nic"

Dziękujemy, Jola K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Anna K, Dział Marketingu, Steak HouseOdpowiedź udzielona 2 tygodnie(-i) temu

Jest nam niezmiernie przykro, że nie udało nam się spełnić Pana oczekiwań., za co przepraszamy. Dziękujemy za Pana opinię, która jest dla nas wskazówką do ciągłego ulepszania i doskonalenia oferowanych usług. Mamy nadzieję, że pomimo nieprzyjemności, jakie Pana spotkały, odwiedzi nas Pan ponownie, do czego serdecznie zachęcamy. Z pewnością dołożymy wszelkich starań aby rekompensować niesmak po ostatniej wizycie

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Stołówka z dumna nazwa STEAK HOUSE. Steaka tam nie uraczysz, ale możesz dostać cały wachlarz smażonych kurczaków: rolada z warzywami, rolada ze szpinakiem, zawijaniec i pare innych. My zamiast soczystego steaka ( z jego powodu specjalnie zawrocilismy z drogi, gdy zobaczyliśmy szyld restauracji), mogliśmy zamówić: wczorajsza skwaśniała surówkę z kapust, roladę ze skwasnialym szpinakiem w środku lub suche zimne ziemniaki otoczone czymś przypieczonym. Ludzi było sporo, co tym bardziej nas zaskoczyło. Może (szybki tani) obiad w niedziele tak wyglada, ale prośba do właścicieli: nie trujcie nas!
Tanie nie musi być ani stare ani niesmaczne!

Dziękujemy, karoli532
Zrecenzowano 6 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Odradzam posiłki w tym miejscu. Dania nieświeże ze starego śmierdzącego mięsa. Zupy oszczędne. Dziwne w smaku. Miseczka rosołu ze śladową ilością makaronu. Barszcz też z makaronem (?)

Dziękujemy, GaGa2007
Zrecenzowano 19 grudnia 2018

Korzystam od lat. Kuchnia prosta, polska. LUNCHE. Sporo gości z miejscowej firmy. Bufet sałatkowy. Paskudna kawa:)

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Anastazja K
Zrecenzowano 10 września 2018

Jedzenie może nie jest wykwintne ale można nim szybko zaspokoić głód. Wybór kilku dań oraz bogaty serwis surówkowy daje możliwość doboru smacznego posiłku. Jedyne czego brak to uśmiechu na twarzy obsługi. Dziewczyny nie bądźcie takie ponure i wiecznie zmaltretowane! Keep smilling!!!

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, jacklis2017

Steak House — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Trzemeszno, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Steak House? Podziel się wrażeniami!