“Lunch w drodzy”
Don Giovanni Trattoria — recenzja

Don Giovanni Trattoria
Nr 2 wśród 15 Restauracje (Śrem)
Kuchnie: Włoska
Opis: RESTAURACJA I KAWIARNIA DON GIOVANNI Unikalne miejsce, w którym każdy gość odnajdzie niepowtarzalny klimat prawdziwej włoskiej restauracji. Stworzone przez nas wnętrze i atmosfera pozwolą na pełen relaks po ciężkim dniu pracy, a wyjątkowa lokalizacja przy urokliwej promenadzie nad Wartą zachęci do spacerów o każdej porze roku. Elegancki klimatyzowany lokal, uśmiechnięty i profesjonalny personel, duże możliwości lokalowe, a także ciągła dbałość o wysoką jakość usług – to wszystko sprawia, że Don Giovanni to restauracja godna uwagi przy wyborze miejsca na organizację przyjęcia weselnego, uroczystości rodzinnej, spotkania biznesowego.
Zrecenzowano 11 września 2019 z urządzeń przenośnych

Odwiedziłem restauracje z polecenia Śremian. Wybór okazał się trafiony. Pizza pół na pół. Obie połowy smaczne, bardzo włoskie, ale na bogato. Na pewno wstąpię następnym razem jak odwiedzę Śrem w porze obiadowej. Polecam.

Dziękujemy, Tomek7591

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Tym razem wybraliśmy się z dodatkiem w postaci ośmiolatki. Wizytę wspominam bardzo dobrze. Mimo naprawdę dużego ruchu czekaliśmy nie tak długo, jak się spodziewałam. Nie było problemu z domawianiem picia (temperatury robią swoje) i na pewno wrócę tam dla lemoniady arbuzowej - cudowna sprawa, o smaku prawdziwego arbuza, z miąższem, bez wyczuwalnego sztucznego soku. Zamówiliśmy dwie pizze z dość klasycznymi dodatkami i był to dobry wybór. Na szarlotkę za to musiałam czekać dość długo i chyba zwyczajnie o mnie zapomniano, bo dopiero po spytaniu dotarła do stolika. Chociaż jedzenie jest godne polecenia i wystrój bardzo mi się podoba, nie jestem w stanie bywać w Don Giovanni regularnie z powodu cen zdecydowanie nie na studencką kieszeń - w tym ceny napojów, które zwalają z nóg. Mimo to polecam spróbować i przekonać się samemu :)

1  Dziękujemy, glodomorra
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jeszcze nie dostaliśmy jedzenia. Połowa stolików pustych ...na zamowienie czeka się 15 minut! Najwiecej wśród obsługi jest uczennic - one się krzątają a kelnerów nie widać :( ...bez względu na jakość jedzenia można tu stracić apetyt

2  Dziękujemy, igormF8526ZF
Zrecenzowano 6 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Nie była to moja pierwsza wizyta. I jakkolwiek obsługa, wystrój lokalu, klimat nadal bez zarzutu, najważniejsze mimo wszystko jest jedzenie. O ile z bardzo klasycznych pizz czy makaronów jestem zadowolona, tak tym razem wyszłam zawiedziona. Prawdopodobnie jest to kwestią między innymi tego, że 2 potrawy skrajnie mi nie zaskamowały, ponadto ciasto w pizzy nasiąknęło wodą i całość okazała się trudna do jedzenia. Poprzednia wizyta jednak była satysfakcjonująca, warto więc sprawdzić samemu

Dziękujemy, glodomorra
Zrecenzowano 5 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Wróciliśmy tutaj ponownie. Dania są przygotowywane z dużą dbałością, często z eksperymentem, co przeważnie wychodzi na dobre i sprawia, że smak jest wyjątkowy. Warto się tu zatrzymać.

Dziękujemy, Sebastian D

Don Giovanni Trattoria — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Śrem, Wielkopolska
Śrem, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Don Giovanni Trattoria? Podziel się wrażeniami!