“Elegancko, tanio i smacznie”
Don Giovanni Trattoria — recenzja

Don Giovanni Trattoria
Nr 1 wśród 15 Restauracje (Śrem)
Kuchnie: Włoska
Opis: Unikalne miejsce, w którym każdy gość odnajdzie niepowtarzalny klimat prawdziwej włoskiej restauracji. Stworzone przez nas wnętrze i atmosfera pozwolą na pełen relaks po ciężkim dniu pracy, a wyjątkowa lokalizacja przy urokliwej promenadzie nad Wartą zachęci do spacerów o każdej porze roku. Elegancki klimatyzowany lokal, uśmiechnięty i profesjonalny personel, duże możliwości lokalowe, a także ciągła dbałość o wysoką jakość usług – to wszystko sprawia, że Don Giovanni to restauracja godna uwagi przy wyborze miejsca na organizację przyjęcia weselnego, uroczystości rodzinnej, spotkania biznesowego.

Przyjaciel ze względu na brak miejsca u konkurencji polecił mi ten lokal, nie rozczarowałem się! Ładny wystrój, miła obsługa i smaczne jedzenie to tylko część plusów tego miejsca. Ceny adekwatne do posiłku, dobre jedzenie, spora porcja śniadania i do tego delikatna i aromatyczna kawa! Polecam każdemu!

Termin wizyty: grudzień 2018
3  Dziękujemy, n4rkis

Zrecenzowano 10 grudnia 2018

Często jedziemy z synem na obiadek. Dania dnia są czasem dobre ale czasem bardzo nietrafione. Pizza jest dość dobra. Bardzo fajny klimat w restauracji i nie czuję po wyjściu z restauracji na sobie kuchni. Jak na taką miejscowość to bardzo fajne miejsce. Polecam - mało miejsc parkingowych przed lokalem

Termin wizyty: listopad 2018
2  Dziękujemy, haberqmk
Zrecenzowano 8 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Tym razem wypad we dwoje na pierogi podczas festiwalu.
Wybór pada na pierogi z dziczyzną z sosem chrzanowym oraz karczka w cieście buraczanym.
Tak jak poprzednim razem pikantności w dziczyźnie niestety dla podniebienia nie bylo. No chyba że w opisie chodziło o papryczkę która była włożona do sosu chrzanowego. Smak pierogów ogólnie raczej nijaki.
Pierogi z kaczką były lepsze w smaku, lekko podsmażone i bardziej doprawione.
Obsługa jak zawsze bez zarzutu. Pomimo pełnego lokalu dania dotarły w kilkanaście minut.

Termin wizyty: grudzień 2018
2  Dziękujemy, 5458maciejf
Zrecenzowano 14 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Cena: nie jest tanio, tutaj wchodzimy już raczej w umiarkowany zakres cen.
Ilość: idealnie. Można się ze spokojem najeść, ale w przypadku deseru też nie będzie problemu.
Jedzenie: bardzo dobre, makaron lepszy niż pizza. Desery nie porywają, co nie znaczy, że nie smakują - takie 7/10.
Obsługa: miło, bardzo szybko, małe czekadełko na czas oczekiwania na jedzenie - ogromny plus.
Wystrój: oryginalnie. Zupełnie nie w moim guście, ale klimatycznie i zapada w pamięć, mimo niewielkiego lokalu.
Ogólne wrażenia: jedzonko podeszło, tylko zakres cenowy już mniej. Wrócę.

Termin wizyty: listopad 2018
6  Dziękujemy, glodomorra
Zrecenzowano 25 października 2018

Jak zwykle Tripadvisor był przewodnikiem do znalezienia restauracji. W Śremie wybór padł na Don Giovanni Trattoria.
Po wejściu do restauracji od razu czujemy się jak w odpowiednim miejscu. Czysto, świetny wystrój wnętrza. Miła i uśmiechnięta obsługa wita gości. Do wyboru było kilka stolików. Szybko znalazłem odpowiednie dla siebie miejsce.
Po krótkiej chwili przyszła kelnerka. Wybór padł na TAGLIATELLE CON POMODORI E GAMBERI.
Po kilku chwilach dostałem swoją porcję. Na ładnym talerzu estetycznie podana potrawa. Liczyłem, że dostanę krewetki koktajlowe, jak często to ma miejsce. Ale nie tutaj. Tutaj wszystko jest jak ma być.
Czarny makaron był al dente. Dokładnie tak jak lubię. Trochę sosu maślano-winnego i pomidorki koktajlowe. Całe danie grało ze sobą. Wszystko tam pasowało.
Można to nazwać kulinarną ucztą.
Bardzo polecam odwiedziny w Don Giovanni. Nie będziecie zawiedzeni.

Termin wizyty: październik 2018
8  Dziękujemy, mabut2017

Don Giovanni Trattoria — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Śrem, Wielkopolska
Śrem, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Don Giovanni Trattoria? Podziel się wrażeniami!