“Wrócę ”
Don Giovanni Trattoria — recenzja

Don Giovanni Trattoria
Nr 1 wśród 15 Restauracje (Śrem)
Kuchnie: Włoska
Opis: Unikalne miejsce, w którym każdy gość odnajdzie niepowtarzalny klimat prawdziwej włoskiej restauracji. Stworzone przez nas wnętrze i atmosfera pozwolą na pełen relaks po ciężkim dniu pracy, a wyjątkowa lokalizacja przy urokliwej promenadzie nad Wartą zachęci do spacerów o każdej porze roku. Elegancki klimatyzowany lokal, uśmiechnięty i profesjonalny personel, duże możliwości lokalowe, a także ciągła dbałość o wysoką jakość usług – to wszystko sprawia, że Don Giovanni to restauracja godna uwagi przy wyborze miejsca na organizację przyjęcia weselnego, uroczystości rodzinnej, spotkania biznesowego.
Zrecenzowano 14 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Cena: nie jest tanio, tutaj wchodzimy już raczej w umiarkowany zakres cen.
Ilość: idealnie. Można się ze spokojem najeść, ale w przypadku deseru też nie będzie problemu.
Jedzenie: bardzo dobre, makaron lepszy niż pizza. Desery nie porywają, co nie znaczy, że nie smakują - takie 7/10.
Obsługa: miło, bardzo szybko, małe czekadełko na czas oczekiwania na jedzenie - ogromny plus.
Wystrój: oryginalnie. Zupełnie nie w moim guście, ale klimatycznie i zapada w pamięć, mimo niewielkiego lokalu.
Ogólne wrażenia: jedzonko podeszło, tylko zakres cenowy już mniej. Wrócę.

Termin wizyty: listopad 2018
6  Dziękujemy, glodomorra

Zrecenzowano 25 października 2018

Jak zwykle Tripadvisor był przewodnikiem do znalezienia restauracji. W Śremie wybór padł na Don Giovanni Trattoria.
Po wejściu do restauracji od razu czujemy się jak w odpowiednim miejscu. Czysto, świetny wystrój wnętrza. Miła i uśmiechnięta obsługa wita gości. Do wyboru było kilka stolików. Szybko znalazłem odpowiednie dla siebie miejsce.
Po krótkiej chwili przyszła kelnerka. Wybór padł na TAGLIATELLE CON POMODORI E GAMBERI.
Po kilku chwilach dostałem swoją porcję. Na ładnym talerzu estetycznie podana potrawa. Liczyłem, że dostanę krewetki koktajlowe, jak często to ma miejsce. Ale nie tutaj. Tutaj wszystko jest jak ma być.
Czarny makaron był al dente. Dokładnie tak jak lubię. Trochę sosu maślano-winnego i pomidorki koktajlowe. Całe danie grało ze sobą. Wszystko tam pasowało.
Można to nazwać kulinarną ucztą.
Bardzo polecam odwiedziny w Don Giovanni. Nie będziecie zawiedzeni.

Termin wizyty: październik 2018
8  Dziękujemy, mabut2017
Zrecenzowano 23 września 2018 z urządzeń przenośnych

Jakość jedzenia, dobór smaków miejscami oryginalny i bardzo trafiony, jedyne co mam do zarzucenia to średnie panowanie obsługi nad sytuacją, ale każdemu może się zdarzyć przy takim obłożeniu klienteli. Polecam w szczególności makarony i desery❤️

13  Dziękujemy, Marcel R
Zrecenzowano 22 września 2018 z urządzeń przenośnych

Enta wizyta. Pizza Jack Daniels BBQ z kurczakiem plus jakaś z rukolą i pomidorami. Znajomi (z Irlandii) jeszcze inną - chwaloną za wybitne ciasto.
Jak zawsze na wstępnie oliwa z bułeczkami. Piwko na deser.
Ocena jak zawsze na 5 plus drugie 5 od Irlandii :-)

12  Dziękujemy, 5458maciejf
Zrecenzowano 11 września 2018 z urządzeń przenośnych

Ciesze sie, ze po raz trzeci bylo „doskonale”! Jak masz slabosc do burakow na talerzu to na start polecam carpaccio z serem kozim. A jak na danie glowne skusisz sie na krewetki w imbirze na czerwonym ryzu to mozesz planowac kolejna wizyte. Sprawdz czy sie nie myle. Smacznego!

13  Dziękujemy, 263wojtekm

Don Giovanni Trattoria — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Śrem, Wielkopolska
Śrem, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Don Giovanni Trattoria? Podziel się wrażeniami!