“Zdecydowany "must visit" ”
Don Giovanni Trattoria — recenzja

Don Giovanni Trattoria
Nr 1 wśród 15 Restauracje (Śrem)
Kuchnie: Włoska
Opis: Unikalne miejsce, w którym każdy gość odnajdzie niepowtarzalny klimat prawdziwej włoskiej restauracji. Stworzone przez nas wnętrze i atmosfera pozwolą na pełen relaks po ciężkim dniu pracy, a wyjątkowa lokalizacja przy urokliwej promenadzie nad Wartą zachęci do spacerów o każdej porze roku. Elegancki klimatyzowany lokal, uśmiechnięty i profesjonalny personel, duże możliwości lokalowe, a także ciągła dbałość o wysoką jakość usług – to wszystko sprawia, że Don Giovanni to restauracja godna uwagi przy wyborze miejsca na organizację przyjęcia weselnego, uroczystości rodzinnej, spotkania biznesowego.
Zrecenzowano 23 września 2018 z urządzeń przenośnych

Jakość jedzenia, dobór smaków miejscami oryginalny i bardzo trafiony, jedyne co mam do zarzucenia to średnie panowanie obsługi nad sytuacją, ale każdemu może się zdarzyć przy takim obłożeniu klienteli. Polecam w szczególności makarony i desery❤️

13  Dziękujemy, Marcel R

Zrecenzowano 22 września 2018 z urządzeń przenośnych

Enta wizyta. Pizza Jack Daniels BBQ z kurczakiem plus jakaś z rukolą i pomidorami. Znajomi (z Irlandii) jeszcze inną - chwaloną za wybitne ciasto.
Jak zawsze na wstępnie oliwa z bułeczkami. Piwko na deser.
Ocena jak zawsze na 5 plus drugie 5 od Irlandii :-)

12  Dziękujemy, 5458maciejf
Zrecenzowano 11 września 2018 z urządzeń przenośnych

Ciesze sie, ze po raz trzeci bylo „doskonale”! Jak masz slabosc do burakow na talerzu to na start polecam carpaccio z serem kozim. A jak na danie glowne skusisz sie na krewetki w imbirze na czerwonym ryzu to mozesz planowac kolejna wizyte. Sprawdz czy sie nie myle. Smacznego!

13  Dziękujemy, 263wojtekm
Zrecenzowano 29 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy się do Don Giovanni z żoną w rocznicę ślubu na pyszny obiad i fajny deser. Pierwsze spełnione w 100% - sezonowe dania z kurkami w roli głównej pyszne i ładnie oraz SZYBKO podane. Deser niestety zepsuł pierwsze wyśmienite wrażenie- szarlotka gumowa, jakby "niedzisiejsza", jadałem dużo lepsze. Ale kawa dobra. Generalnie bardzo dobry obiad że słodkim niedosytem.

Termin wizyty: sierpień 2018
2  Dziękujemy, JarTom007
Zrecenzowano 23 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Tym razem szybko i mało bo głód nie był duży. Lemoniada arbuzowa i zupa z soczewicy z imbirem. Zupa fajna uwielbiam smak imbiru. Lemoniada też ok.
Miła obsługa.
Jak zawsze polecam !!!

Termin wizyty: lipiec 2018
16  Dziękujemy, 5458maciejf

Don Giovanni Trattoria — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Śrem, Wielkopolska
Śrem, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Don Giovanni Trattoria? Podziel się wrażeniami!