“Po raz trzeci- doskonale!”
Don Giovanni Trattoria — recenzja

Don Giovanni Trattoria
Nr 1 wśród 15 Restauracje (Śrem)
Kuchnie: Włoska
Opis: Unikalne miejsce, w którym każdy gość odnajdzie niepowtarzalny klimat prawdziwej włoskiej restauracji. Stworzone przez nas wnętrze i atmosfera pozwolą na pełen relaks po ciężkim dniu pracy, a wyjątkowa lokalizacja przy urokliwej promenadzie nad Wartą zachęci do spacerów o każdej porze roku. Elegancki klimatyzowany lokal, uśmiechnięty i profesjonalny personel, duże możliwości lokalowe, a także ciągła dbałość o wysoką jakość usług – to wszystko sprawia, że Don Giovanni to restauracja godna uwagi przy wyborze miejsca na organizację przyjęcia weselnego, uroczystości rodzinnej, spotkania biznesowego.
Zrecenzowano 11 września 2018 z urządzeń przenośnych

Ciesze sie, ze po raz trzeci bylo „doskonale”! Jak masz slabosc do burakow na talerzu to na start polecam carpaccio z serem kozim. A jak na danie glowne skusisz sie na krewetki w imbirze na czerwonym ryzu to mozesz planowac kolejna wizyte. Sprawdz czy sie nie myle. Smacznego!

Termin wizyty: wrzesień 2018
13  Dziękujemy, 263wojtekm

Zrecenzowano 29 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy się do Don Giovanni z żoną w rocznicę ślubu na pyszny obiad i fajny deser. Pierwsze spełnione w 100% - sezonowe dania z kurkami w roli głównej pyszne i ładnie oraz SZYBKO podane. Deser niestety zepsuł pierwsze wyśmienite wrażenie- szarlotka gumowa, jakby "niedzisiejsza", jadałem dużo lepsze. Ale kawa dobra. Generalnie bardzo dobry obiad że słodkim niedosytem.

Termin wizyty: sierpień 2018
2  Dziękujemy, JarTom007
Zrecenzowano 23 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Tym razem szybko i mało bo głód nie był duży. Lemoniada arbuzowa i zupa z soczewicy z imbirem. Zupa fajna uwielbiam smak imbiru. Lemoniada też ok.
Miła obsługa.
Jak zawsze polecam !!!

Termin wizyty: lipiec 2018
16  Dziękujemy, 5458maciejf
Zrecenzowano 14 lipca 2018

W lokalu można zjeść pyszną pizzę w wielu ciekawych wariantach. Zasmakowały nam też soki i lemoniady. Obsługa jest bardzo miła. Miejsce jest klimatyczne, leży nad śremską promenadą z widokiem na Wartę.

Termin wizyty: lipiec 2018
17  Dziękujemy, Agnnieszka
Zrecenzowano 22 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Wspaniałe miejsce! Jedzenie pyszne, obsluga uprzejma i sprawna.
Pieczywo ze smakowymi oliwami podawane jako czekadelko bylo przepyszne, pizza z najlepsza jaką jadlam.
System rezerwacji online bardzo przejrzysty i dzieki temu nie musielismy czekać na stolik.

Termin wizyty: grudzień 2017
15  Dziękujemy, 619marta

Don Giovanni Trattoria — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Śrem, Wielkopolska
Śrem, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Don Giovanni Trattoria? Podziel się wrażeniami!