“Przejazdem”
Włoska — recenzja

Włoska
Nr 1 wśród 15 Restauracje (Śrem)
Opis: Loftowo- rustykalny klimat, ciepło dębu, wszechobecny zapach ziół i pizzy z pieca opalanego drewnem... to właśnie Włoska. Miejsce stworzone z pasji do gotowania i miłości do słonecznej Italii. Tylko jakość oryginalnych włoskich produktów w połączeniu ze świeżością lokalnych plonów pozwoli nam uchylić Wam cząstkę kulinarnego nieba, a przyjazna atmosfera sprawi, że poczujecie się jak w domu, włoskim
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Druga wizyta w tym miejscu, i znowu wszystko na najwyższym poziomie. Pyszne jedzenie, wspaniała obsługa, utwierdza mnie to w przekonaniu, że warto przejechać tu tyle kilometrów, choćby dla samej lemoniady malinowej, która poleciła przemiła kelnerka Pani Marta, na pewno jedno z miejsc które warto odwiedzić w Śremie

Dziękujemy, MrPerfectX
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: 270rajs, Właściciel, WłoskaOdpowiedź udzielona 5 tygodnie(-i) temu

Dziękujemy bardzo za tak sympatyczną recenzję i mamy nadzieję, że będzie nas Pan odwiedzał jak najczęściej.
Pani Marcie oczywiście również przekażemy miłe słowa na jej temat!
Pozdrawiam serdecznie.
Adam

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Świetne miejsce!
Bardzo dobre jedzenie. Na plus - miła i pomocna obsługa :)
Polecam to miejsce każdemu!

Dziękujemy, Karina W
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: 270rajs, Właściciel, WłoskaOdpowiedź udzielona 30 sierpnia 2019

Pani Karino bardzo dziękujemy za poświęcony czas na dodanie opinii oraz za miłe słowa na nasz temat. Zachącamy do odwiedzin i pozdrawiamy serdecznie!

Zrecenzowano 27 sierpnia 2019

Mało jest fajnych miejsc, jak się wyjedzie z Poznania. A tu proszę - niespodzianka!:) Jadłem naprawdę dobre krewetki (chyba z odrobiną wina i czosnku). Bez wahania polecam jako przystawkę! :)

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Daniel J

Panie Danielu serdeczne dzięki za dodanie opinii i za miłe słowa. Cieszymy się, że docenił Pan naszą kuchnię na tle tych poznańskich i mamy nadzieję, że będzie nas Pan często odwiedzał. Pozdrawiamy!!!

Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy przejazdem w Śremie. Rodzinka zgłodniała i chciała coś zjeść. Padło na Włoską z racji pozytywnych opinii. Dzieci zachwycone, my również. Pyszne jedzonko, super atmosfera, wnętrze z klimatem. Obsługa bardzo opiekuńcza i przyjazna dla dzieci. A jedzenie? Rewelacyjne! Warto to miejsce odwiedzić, my na pewno tam wrócimy.

Dziękujemy, Przemek W

Panie Przemku ciszymy się, że Pan do nas trafił i się nie zawiódł! Mamy nadzieję, że będzie Pan wracał tak często jak to będzie tylko możliwe. Będziemy czekać!!! Pozdrowienia od zespołu Włoska!

Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Wystrój pierwsza klasa, tak jak i obsługa, miła i uśmiechnięta, pomoże przy wyborze dania.
Pizza i kawa wyśmienita

Dziękujemy, Paweł T

Panie Pawle bardzo dziękujemy za Pana opinię i miłe słowa. Pozdrawiamy serdecznie i zachęcamy do odwiedzin!

Włoska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Śrem, Wielkopolska
Śrem, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Włoska? Podziel się wrażeniami!